FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kantor online - Czy to bezpieczne?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szulc.krzysztof.71
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 57

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 8:24 am    Temat postu: Kantor online - Czy to bezpieczne? Odpowiedz z cytatem

Witam.
Czy ktoś orientuje się gdzie można obejrzeć aktualny kurs wymiany walut ?
Nigdy nie korzystałem z tego typu usługi w internecie i nie wiem czy jest to bezpieczne, nie chce stracić swoich oszczędności. Czy ktoś potrafi polecić sprawdzony kantor online? Liderwalut wydaje się naprawdę profesjonalny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej - kantory online są bezpieczne i wygodne. Jezeli masz jakieś wątpliwośći, to koniecznie zapoznaj się z http://rankingkantorow.pl/amronet-pl/- tam znajdziesz profesjonlne recenzje różnych kantorów internetowych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jaki kantor online wybierzesz. Najważniejsze to zwrócić uwagę, jakie witryna ma zabezpieczenia. Najlepiej by były takie jak w bankowości elektronicznej czyli szyfrowane łącze SSL oraz KODy SMS. Ja wymieniam na stronie Gieldawalut i oni właśnie takie zabezpieczenia posiadają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie kantor internetowy bardzo przypomina bankowość elektroniczną i takie same zabezpieczenia witryny oraz przepływu pieniędzy posiada, więc obawiać się nie ma czego. A kurs da się sprawdzić w każdej chwili jak tylko masz dostęp do internetu, może być w telefonie. Kantor online publikuje zarówno swój bieżący kurs kupna/sprzedaży waluty jak i średni rynkowy, dzięki czemu też mamy zobrazowaną opłacalność przewalutowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Cinkciarzu przy większej kwocie wymiany kurs automatycznie staje się korzystniejszy a przy przekroczeniu jakiegoś progu kwoty można nawet negocjować kurs z obsługą na czacie online. Też jest takie coś jak transakcje społecznościowe - https://cinkciarz.pl/kantor/jak-wymienic-walute/transakcje-spolecznosciowe i tam można kurs ustalić samemu. To też fajna opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slazak2121
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się czego obawiać, jeśli korzysta się ze sprawdzonych i bezpiecznych stron. Zerknij sobie na https://ekantor.pl/ To sprawdzona marka, istniejąca już przez długi czas na rynku. Zaufało im już wielu biznesmenów i ludzi często podróżujących. Z nimi zaoszczędzisz sporo pieniędzy i czasu – wymiana zajmie Ci jedynie od 5 do 15 minut. Spróbuj i przekonaj się sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo jak w bankowości online połączenie jest szyfrowane, tak samo są wymagane potwierdzenie kodem SMS a więc ja nie mam żadnych obiekcji, śmiało korzystam z usługi przewalutowania w e-kantorze. I chętnie, ponieważ kantor online jest tańszy od takiego tradycyjnego, do kilkuset zł przy jednym przewalutowaniu nawet oszczędzam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustalmy. Nie każdy e-kantor jest bezpieczny. Jeśli chcemy mieć pewność, że kantor online, z którego korzystam jest bezpieczny, warto sprawdzić, jak długo znajduje się na rynku i jakie ma opinie. Oczywiście zabezpieczenia o których pisze Dobosz, też są bardzo ważne i też świadczą o dużym bezpieczeństwie kantoru, który je stosuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, jak klienci korzystają z danej usługi to nie bez powodu, bo przecież mają wybórSmile Warto też wybierać kantor online który ma jak największą liczę klientów jeśli chcemy realizować spolecznościowe przewalutowania po własnym kursie- wtedy będą finalizowane sprawniej. Ja zwróciłem na to uwagę i bywa że szybciej niż się spodziewałem dostaję powiadomienie o realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ważniejsze niż możliwość wymiany społecznościowej jest opcja odroczonej płatności, która póki co mało który kantor online, oferuje. Ale na szczęście jest taki, który ma takie coś i to z jego usług korzystam. A przy wyborze kantoru, warto też patrzeć na to jak ma zabezpieczoną stronę i transakcję. Bo jednak kwestia bezpieczeństwa to podstawa przy wymianie waluty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z odroczoną płatnością można wymieniać w Pluskantor A że jest to rzetelna frma, która oferuje też całkiem korzystne kursy to na pewno warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 4:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kantor online z dobrymi kursami to teraz nie problem. Ważniejsze dla mnie jest to by kantor był po prostu w 100% bezpieczny i pewny. Dlatego ja nie łakomię się na jakieś super niskie koszty, jeśli oferuje je kantor, który dopiero co pojawił się na rynku. Bo tak szybko jak się pojawił może też zniknąć z moją kasą. Mam swój zaufany kantor online, który ma renomę, na rynku jest od lat i mam do niego pełne zaufanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę zwykłe kantory, jakoś tym online nie do końca jeszcze ufam. Jestem zadowolona z tego kantoru w Opolu http://www.centkantor-opole.pl/ Od dawna go znam, więc wiem, ze jest tam bezpiecznie, obsługa na poziomie a przy większych sumach jest możliwość negocjowania kursu indywidualnego, więc zawsze uda się coś zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nabrałem przekonania do e-kantorów, w końcu już od kilku lat korzystam z tego sposobu wymiany walut. Zainteresowałem się tym rozwiązaniem, bo akurat u mnie na mieście nie trafiłem na kantor, którego cennik by mnie satysfakcjonował, a kantor online odkąd pamiętam oferował bardzo atrakcyjne kursy, bliskie cenom rynkowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie tak, chociaż na początku też miałem obawy. Gdy pojechałem zarabiać do Anglii to się dużo zmieniło. Musiałem jakoś przesyłać pieniądze i tak trafiłem na ranking kantorów https://tanieprzelewy.com/ Polecam zajrzeć i zobaczyć, przelewy do polski przez te firmy docierają ekspresowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy