FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kantor online
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JokerSoMuch
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 33

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:42 pm    Temat postu: Kantor online Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kantor online jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie powstały wraz z rozwojem internetu. Dzięki niemu mogę wymieniać pieniądze w każdym miejscu na świecie bez obaw o kradzież, czy też oszustwa ze strony lokalnych kantorów. Polecam serdecznie samemu się przekonać o tym, że kantory internetowe są świetne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, kantory online na dobre wyparły z rynku te stacjonarne. Niemniej jednak ja polecam http://www.trejdoo.com/ . To idealny wybór dla klientów biznesowych, jak i tych indywidualnych. Możliwość rezerwacji kursów, czy założenie bezpłatnego portfela walutowego - wszystko przemawia na "tak" . Dlatego też szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kantory internetowe to jest dla mnie niesamowity fenomen. Z dnia na dzień praktycznie zdobyły spory udział na rynku i cały czas zwiększają swoje obroty. Widać, jak bardzo była taka forma wymiana pieniędzy potrzebna. Ale oczywiście najważniejsze dla każdego kto wymienia pieniądze przez kantor online jest to, że mają świetne kursy i bardzo przejrzyste zasady. Tak, że bez obaw można w nich wymieniać nawet większe kwoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorgiel
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kantory internetowe naprawdę spoko sprawa. Dzięki Cinkciarzowi na dobre rozkręciły się w Polsce i możemy wymieniać walutę taniej, niż w tradycyjnych kantorach. Odkąd odkryłem Cinkciarza, to nie korzystam już ze zwykłych kantorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Cinkciarz był pierwszym kantorem online i można powiedzieć, że jest pionierem na rynku wymiany walut online. Prawda też jest taka, że z tego są same korzyści bo i wymiana jest wygodniejsza, dostępna w każdej chwili i po dobrych kursach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arek44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kantor internetowy jest wygodny jednak mnie opłacalny. Ja odwiedzam kantor bezpośrednio.
_________________
To dziwne pomyśleć, że niektórych bardziej przejmuje los zwierząt niż bieda sąsiadów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 67

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymiana w kantorze online o wiele bardziej się opłaca. Zobacz sobie https://ekantor.pl/ To sprawdzona marka, istniejąca już od kilku lat na rynku. Zawsze mają atrakcyjny kurs, z którym możesz zyskać nawet 10% więcej. Wymiana zajmuje jedynie od 5 do 15 minut, bez wychodzenia z domu. Zatrudniają wykwalifikowanych i pomocnych pracowników, którzy są dostępni przez całą dobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, bardzo czesto maja dobre kursy i fajne promocje dodatkowe. Ja korzystam z http://www.pluskantor.pl/ i jestem mega zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arku44, nie wiem z jakiego e-kantoru korzystałeś ale ja pierwsze słyszę aby kantor online wyceniał gorzej niż stacjonarny, a porównywałem oferty kilku kantorów internetowych z kursami jakie są na mieście. W kantorze internetowym o minimum 20 gr taniej na jednostce waluty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Wto Sty 01, 2019 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi odpowiada zdecydowanie https://www.gieldawalut.com/ bo mam dostęp tutaj 24/7 no i i moge korzystać 365 dni w roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą, kantor online daje pełną elastyczność jeśli chodzi o czas w jakim dokonujemy przewalutowania, nie ma znaczenia która jest godzina, albo czy mamy dzień pracy, weekend bądź święto. Przewalutowania są realizowane automatycznie, po aktualnie widocznym kursie i trwa to tylko chwilę, więc i czasu się nie traci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ranking kantorów jest podany na stronie https://tanieprzelewy.com dzięki niej wykonasz szybkie i tanie przelewy do Polski.

Ostatnio zmieniony przez derpe dnia Pon Lut 03, 2020 8:30 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
will.aditya
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 3
Skąd: Żory

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie ufam takim organizacjom online, tym bardziej jeśli chodzi o wymiany walut i przesyłanie gdzieś pieniędzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To super sprawa, bo nie trzeba fatygować się nigdzie osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie mam przekonania do kantorów online. Od lat mam zaufany w Opolu na Żeromskiego https://www.centkantor-opole.pl/ i jestem z ich usług zadowolony. Lubię ich za korzystne ceny i możliwość ich negocjowania no i dobra obsługę klienta. Jest bezpiecznie, profesjonalnie i wszystko idzie migiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy