FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kantor online- warto zaufać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 6:35 am    Temat postu: kantor online- warto zaufać? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że warto zaufać kantorom internetowym? Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie spróbować tej formy wymiany. Podobno dobrym kantorem jest https://internetowykantor.pl/, ale.. czy to bezpieczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
roman2222
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam uważam że warto ze względu na to że kantory stacjonarne mają wyższe opłaty a niżeli kantory internetowe. Dodatkowo warto wspomnieć iz nie musimy biegać z gotówka po ulicy i bać sie że nas okradną wszystko wykonamy spokojnie krok po kroku w domu. A jak szukamy sprawdzony i dobrymi opiniami kantor to zajrzyjcie na stronę Ergokantor.
Powrót do góry
aniaola37
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2017 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie ma sie czego bać Smile Wszystko jest łatwe w obsłudze i bezpieczne. Poczytaj sobie coś o kantorze http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/aud-pln/ , dużo osób mi polecało tą stronę. Jak raz wymienisz walutę to tylko tak będziesz już wymieniać.
Powrót do góry
ManiazMiasta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Romanem Very Happy Sama kiedyś bałam się korzystania z internetowych kantorów (może to wrodzona nieufność do technologii?), ale szybko zweryfikowałam swoje uprzedzenia Very Happy Kantor on-line to, przede wszystkim, wielka oszczędność czasu i wygoda. No i nikt Ci tych pieniędzy w drodze do domu nie ukradnie.
Powrót do góry
pawelkaw
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam od półtora roku z kantoru http://kantor.pl - nigdy nie miałem żadnych problemów, zawsze gotówka po kilkunastu sekundach jest na koncie Smile i w dodatku lepsze kursy niż np. w stacjonarnych.
Powrót do góry
PaniMieszkania
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawelkaw - ciekawa strona. Leci do zakładek. Znacie jeszcze jakieś niezłe kantory? Zawsze wolę mieć szerszy wybór Wink
Powrót do góry
VashtaNerada
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten kantor, do którego kolega linkował jest niezły. Korzystałem to wiem Smile Podoba tez mi się kurs, bo jest - jak na kantor - dość korzystny Smile
Powrót do góry
pinki
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że korzystanie z usług kantorów internetowych jest obecnie bardzo bezpieczne. Warto korzystać z oferty sprawdzonych już wcześniej miejsc. Ja ze swojej strony polecam https://kantoronline.pl/. Bezpłatna rejestracja, korzystne kursy walut w czasie rzeczywistym. Możliwość wykonania przelewu, spłaty rat kredytu walutowego. Znacie to miejsce ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: