FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kąpiel dla dwojga, co wy na to?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konekt
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 41

PostWysłany: Pią Gru 20, 2013 10:46 am    Temat postu: Kąpiel dla dwojga, co wy na to? Odpowiedz z cytatem

Relaksująca romantyczna kąpiel albo prysznic, co wy na to? Macie spraktykowane jakieś fajne wanny które by podołały temu zadaniu, jakieś oryginalne i nowoczesne rozwiązania w tym kierunku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Pią Gru 20, 2013 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam gdzieś zdjęcia fajnej wanny dwuosobowej, u nas za mało miejsca na takąSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Pon Gru 30, 2013 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dysponujemy sporą ilością miejsca, to ze spokojem możemy pozwolić sobie na dużą wannę narożną. Jeżeli zależy nam na tym, by zaoszczędzić miejsce, lepiej zdecydować się na wanny prostokątne, z wygodnymi zagłówkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prysznic to proponuję wymurować z odpływem liniowym duży dla dwóch osób. Duże prysznicowe szklane drzwi oddzielą strefę kąpielową od reszty pomieszczenia. Kąpiel dla dwojga jest odprężająca i to bardzo dobry pomysł by aranżować łazienkę z myślą o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja całkiem dużą wannę widziałem ostatnio na http://nexterio.pl/0,15757,Wanny.html Niestety jest za duża do naszej łazienki i będę musiał jednak kupić prysznic. Zdecydowałem się na taki bez brodzika. Świetnie się prezentuje i jest w nim dużo miejsca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Pią Mar 28, 2014 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak, dla mnie zarówno prysznic jak i wanna musi zmieścić dwie osoby, więc pytanie bardziej retoryczne, ale wygodna wanna szczególnie podwójna wanna nie ma sobie równych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 805

PostWysłany: Sro Gru 27, 2023 4:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego też jeśli jesteście na etapie poszukiwań pojemnych i dobrze wykonanych wanien zarówno wolnostojących, jak i standardowych i narożnych to warto zajrzeć do oferty Oltens https://oltens.com/pl/wanny u których propozycji nie brakuje w różnych rozmiarach. Jak na przykład "Oltens Gocta wanna wolnostojąca 170x78 cm owalna" Pozdrawiam i dajcie znać jak się udały zakupy i aranżacja łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy