FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kierunek kształcenia
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dnowaczek87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 132

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 8:22 am    Temat postu: Kierunek kształcenia Odpowiedz z cytatem

Witajcie, co sądzicie o Technik elektrokardiolog jako kierunek na szkole policealnej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na to zawsze będzie zapotrzebowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 586

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ciekawych kierunków, na które będzie zapotrzebowanie. W szkole Progres w Poznaniu popatrz. Mają m.in. technika informatyka, logistyka itd. Nie płaci się u nich za naukę więc spokojnie można wybierać. Szkoła ma swoje pracownie, doświadczoną kadrę. Szybko fajny zawód można zdobyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnum
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2017
Posty: 7

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Cie ten kierunek interesuje to śmiało idź, a jak nie tylko chcesz iść ze względu na popularność to nie polecam, bo sie bedziesz nudzic na wykladach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornel88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym polecił Ci zapoznać się z stroną https://5tysiecy.pl jak dla mnie kozak stronka Wink ja zainwestowałem pare zł i teraz smiało mogę powidzieć że jestem mega zadowolony Smile
_________________
https://5tysiecy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tkaczyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 4
Skąd: Głogów

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, prócz szkoły policealnej dobrze jest uczestniczyć w szkoleniach ostatnimi czasy poszerzam swoją wiedzę jeśli chodzi o prawo budowlane, wizja przyszłego awansu mega motywuje i dodaje energii. W internecie jest dużo różnych informacji niektóre same sobie zaprzeczają dlatego postanowiłem udać się na https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,prawo-budowlane-fidic.html aby sprecyzować swoją wiedzę, poukładać sobie to czego się w swojej karierze dowiedziałem i dowiedzieć się równie wielu nowości, na szczęście moje przeczucie mnie nie myliło. Szkolenie przebiegło w miłej klimacie, a wiedza została bardzo dobrze przekazana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszą opcją są jednak kierunku medyczne ponieważ zapotrzebowanie na opiekuna medycznego czy osób starszych bedzie zawsze tym bardziej że jesteśmy starzejacym się społeczeństwem co widać również bardzo na zachodzie. Dlatego polecam zajrzeć do oferty szkół Cosinus bo przygotowują do takich zawodów bardzo dobrze a na koniec możesz spokojnie zdać sobie egzamin kwalifiakcyjny, który będzie potwierdzeniem przygotowania do wykonywania konkretnego już zawodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście o szkole policealnej? Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko zdobyć dobry zawód. Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Szczecina polecam szkołę policealną www.medica.edu.pl Posiadają bardzo ciekawą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 4:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chciałabym iść na studia związane z fizyką. Przede mną jeszcze matura więc staram się przygotować do niej jak najlepiej. Specjalnie na maturę rozszerzoną z fizyki zamówiłam książki https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-fizyka-2021 dzięki ktorym mam nadzieję że uda mi się zdać z jak najlepszym wynikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studiować warto to co Cię naprawdę interesuje. Nie ma jednego uniwersalnego, najlepszego kierunku dla wszystkich, pamiętajcie o tym. Jeśli chodzi o uczelnię i kierunek jaki ja wybrałam to jest to https://vizja.pl/studia-wyzsze/psychologia-ekonomiczna,ws61.html . Nie żałuję, program nauczania ciekawy, bardzo mi odpowiada też uczelnia, ludzie, wykładowcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to na mnie czeka osteopatia studia podyplomowe robię od tego roku. Nie wiem, czy to będzie miało sens i czy się ogólnie uda, ale zamierzam zawalczyć o siebie. I właśnie studiując, mam szansę się wybić. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zdecydowałam się na kierunek medyczny a konkretnie na położnictwo. Jesli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-poloznictwo/. Polecam - wysoki poziom, dużo zajęć praktycznych, bardzo dobra organizacja. Czesne nie jest wygórowane a to też duży atut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki napisał:
ja zdecydowałam się na kierunek medyczny a konkretnie na położnictwo. Jesli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-poloznictwo/. Polecam - wysoki poziom, dużo zajęć praktycznych, bardzo dobra organizacja. Czesne nie jest wygórowane a to też duży atut.


o to witaj w klubie pinki Smile MUM cieszy się faktycznie dobra opinią ale wcale mnie to nie dziwi bo naprawdę kształcą świetnych absolwentów, którzy potem nie mają żadnych problemów ze znalezieniem pracy w zawodzie. Ja jestem po pielęgniarstwie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jschimmel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 57

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz koniecznie jakie kierunki prowadzi Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Z tego co rozmawiałem ze znajomymi w Warszawie to jest to bardzo dobra uczelnia, mają szeroką ofertę programową i bardzo dobrą kadrę. Stawiają na rozwój studentów, wspierają ich inicjatywy. Dzięki temu studenci po skończonej edukacji naprawdę sobie radzą w życiu. I nie mają problemów ze znalezieniem pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy