FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kinkiet ścienny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr05
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Maj 03, 2020 6:37 am    Temat postu: Kinkiet ścienny Odpowiedz z cytatem

Witam. Może kogoś zainspiruję. Zacząłem prace remontowe w moim ogrodzie. Na ganku zamontowałem np. taki czarny kinkiet ścienny. Dość ładnie komponuje się z białymi, drewnianymi deskami, które mamy na ganku. Zacząłem również sam budować altankę, gdzie w letnie wieczory będziemy mogli z żoną usiąść ze znajomymi i zrobić grilla. Zastanawiam się również nad wymianą całej trawy i położenia po prostu już gotowej. Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym związane?[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 587

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kinkiety to świetne rozwiązanie. Mam je w domu w różnych miejscach i uważam, że są nie tylko atrakcyjnym, ale i funkcjonalnym dodatkiem. Modele jak np. ten https://candellux.com.pl/pl/products/kinkiet-czarny-lampa-scienna-regulowana-gu10-15w-hosti-candellux-21-75451-70624.html to must have w każdym nowoczesnym gabinecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na kinkiety w naszym domu, fajnie doświetlają pomieszczenia, a dodatkowo można teraz wybierać spośród wielu różnych modeli i projektów i taki kinkiet może być świetną dekoracja pomieszczenia. Zobaczcie na ofertę na stronie https://www.tomix.pl/pol_m_Lampy-wewnetrzne_Kinkiety_Styl_Kinkiety-Boho-1622.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy i różnorodności w zakresie kinkietów to mogę jak najbardziej polecić Wam do sprawdzenia ofertę https://eplafoniera.pl/collections/kinkiety-do-lazienki gdzie akurat nam udało się znaleźć także piękne kinkiety do łazienki. Sprawne realizacje, dobre ceny i pomocna obsługa. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcia88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Cze 2022
Posty: 92

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie, że poruszasz ten temat. Życie różnie się układa, sama o tym wiem. Powiem Ci, że Internet jest skarbnicą wiadomości Wink ja np. ostatnio szukałam do którego tygodnia można usunąć ciążę w Niemczech. Znalazłam mnóstwo ważnych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elektrykpawelr
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2023
Posty: 10

PostWysłany: Czw Mar 21, 2024 2:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fajny efekt zarówno na elewacji jak i w salonie na ścianie tworzą kinkiety góra-dół , np. https://lampy-on.pl/oswietlenie/kinkiety-gora-dol-339 , które jak sama nazwa wskazuje świecą w górę i w dół. Tworzą charakterystyczną nowoczesną poświatę - efekt świetlny i dodaje to takiego prestiżu w salonie. Lampy ścienne góra-dół też niekiedy stosuje się w dużych korytarzach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy