FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Klimatyzacja
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Telka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 26

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 12:27 pm    Temat postu: Klimatyzacja Odpowiedz z cytatem

Witam! Właśnie przeprowadzam remont mieszkania i chciałbym zainstalować klimatyzacje. Tu pojawia się pytanie, czy lepiej zainwestować w wentylacje mechaniczną np. z odzyskiwaniem ciepła czy standardową klimatyzację. Z tego co tutaj przeczytałam: http://www.centrumklima.pl , pierwsza opcja pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania zimą, a latem spełnia funkcję klimatyzacji. Możecie coś poradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mataxx
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 75

PostWysłany: Sro Maj 29, 2013 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydajniejsza jest standardowa klimatyzacja. Obecnie sprzedawane klimatyzatory są całkiem ekonomiczne w codziennym użytkowaniu. Osobiście zdecydowałem się na klimatyzator marki Galanz kupiłem go na początku maja w http://www.jfm2000.pl/
Podczas pierwszych majowych upałów sprawował się bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
insomnia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 92

PostWysłany: Sro Maj 29, 2013 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to trochę dziwne, żeby klimatyzację instalować w domu, choć w domu to może jeszcze jakoś wygląda, ale w mieszkaniu???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blueone
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 39

PostWysłany: Sro Sie 28, 2013 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w domu mieszkają osoby wrażliwe na wahania temperatury, czy upały (osoby starsze, ciśnieniowcy) , to klimatyzacja do domu nie powinna już nikogo dziwić. Mamy niby zaledwie 3 miesiące, w których ona może się przydać, ale jak już przyjdzie upał to ledwo da się funkcjonować.

Ostatnio zmieniony przez Blueone dnia Pią Wrz 13, 2013 11:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
baron
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2013 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale zgadzam się z Tobą - obecnie producenci prześcigają się w pomysłach, podążają za nowymi trendami, ich projekty są coraz ciekawsze. Dla wielu fototapeta to przeżytek, relikt minionej epoki, ale myślę, że osoby te nie do końca są na bieżąco z nowościami na rynku






pass4sure http://www.pass4sure.mx
Certkiller ccna certification dumps ccna certification dumps
Certkiller 70-649 braindumps 70-649 braindumps
Certkiller 350-029 braindumps 350-029 braindumps
Certkiller 642-813 braindumps 642-813 braindumps
Certkiller VCP-410 braindumps VCP-410 braindumps
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 50

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja do fajny pomysł, jednak moim zdaniem w naszym domu nie jest konieczna. Mąż również się ze mną zgadza. Co innego w pracy, klimatyzacja do biura bardzo się przydaje, oboje w pracy mamy klimatyzowane pokoje. Czasem boli mnie głowa od tego chłodu, ale da się wytrzymać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może i macie rację jeśli mówimy o domu, ale jeśli sprawa ma się biurowców? Ja nie wyobrażam sobie siedzieć w biurze latem w którym nie ma klimatyzacji - przecież to można umrzeć. U nas część firmy było wyposażone z klimę część nie - zgadnijcie gdzie było więcej ludzi? Teraz to już się zmieniło przyjechali specjaliści z CentroClima i zaprojektowali do reszty budynku system wentylacyjny i klimatyzacyjny. Problemem u nas nie było to, że ktoś nie chciał, tylko nie było firmy, która by potrafiła w tak starym budynku zaprojektować instalację. Dlatego pokłony, dla firmy z Krakowa bo udało im się uprościć życie kilku osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagi44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja w firmie to podstawa - nie rozumiem jak można tego nie dopilnować. Dobrze, że sprawa się u Ciebie wyjaśniła. W moim biurze też niedawno wielkie zmiany nastąpiły, zmieniali klimatyzację na ścienną od LG, poprzednio mieliśmy klimatyzatory przenośne, które przeszkadzały, buczały i przeszkadzały tylko w pracy. Teraz siedzieć w pracy sama przyjemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilijka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zajrzeć tutaj http://www.viessmann.pl/ znajdziesz nie tylko same instalacje, ale również porady na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vilkoo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dagi44 napisał:
Klimatyzacja w firmie to podstawa - nie rozumiem jak można tego nie dopilnować. Dobrze, że sprawa się u Ciebie wyjaśniła. W moim biurze też niedawno wielkie zmiany nastąpiły, zmieniali klimatyzację na ścienną od LG, poprzednio mieliśmy klimatyzatory przenośne, które przeszkadzały, buczały i przeszkadzały tylko w pracy. Teraz siedzieć w pracy sama przyjemność.


Dokładnie nie da się pracować jak jest upał i pot leci po twarzy... Ja na szczęście mam dobre warunki w pracy Smile
_________________
Wentylatory wyciagowe - psgsystems
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dagi44 - jaki model posiadacie w firmie? ja zastanawiam się nad kupnem, ale do domu i szukam najlepszego modelu. Też słyszałam, że od Lg są dobre, co prawda ceny są dość wysokie, ale myślę, że adekwatne do jakości urządzeń. Wybiorę model LG ArtCool Galeria A09AW1 - jest praktyczny, ma dużo funkcji i wygląda genialnie. Myślę, że warto tyle zapłacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagi44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w firmie jest Inverter V LG E12EL. Działa bardzo cicho, a co najważniejsze zużywa mało energii. Jesteśmy zadowoleni, jak do tej pory działa bez zarzutu. Ten Twój model faktycznie wygląda niebanalnie. Pewnie w ogóle nie widać, że to klimatyzator Smile A kupiłeś już, czy to dopiero plany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katatonia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja w biurze jak najbardziej, ale czy w domu? Zastanawiam się nad montażem (klima w pracy i samochodzie przyzwyczaiła do fajnych, lekkich temperatur). Mieszkam na poddaszu, które niemiłosiernie się nagrzewa latem. Czy ktoś poznał klimę Kaisai w akcji? http://www.klima-expert.pl/oferta/klimatyzacja/kaisai.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dagi44 - Już jestem w posiadaniu tego cudeńka:) Wygląda rewelacyjnie i jest bardzo funkcjonalny. Codziennie sprawdzam jego możliwości. Jestem bardzo zadowolona z funkcji Plasmaster - faktycznie powietrze wydaje się być znacznie czystsze Smile
@katatonia - wydaje mi się, że w domu tym bardziej. Z tego co piszesz u Ciebie w mieszkaniu ciężko wytrzymać latem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
her11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w domu bardzo ważna jest klimatyzacja i wentylacja, bo inaczej masz wilgoć, a potem pleśń i grzyb
_________________
wentylacja warszawa, klimatyzacja warszawa, kanały wentylacyjne, kratki wentylacyjne, klapy przeciwpożarowe
http://www.klimavent.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy