FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Klimatyzacja w biurze - domy pomysł?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek82
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 59

PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 9:06 am    Temat postu: Klimatyzacja w biurze - domy pomysł? Odpowiedz z cytatem

Od trzech lat zastanawiam się nad zamontowaniem klimatyzacji w moim biurze (jest niewielkie, dwa pokoje o łącznej pow. 28 metrów - 4 pracowników). Czy według Was w tak małych pomieszczeniach klimatyzacja do biura to dobre rozwiązanie? Myślałem o klimatyzatorach marki LG z serii Art Cool o mocy chłodniczej 2,7 kW. Czy taka moc jest odpowiednia do powierzchni biura?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Runnii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej kupić wiatraki, nie opłaca się instalować klimatyzacji... Tak mi się wydaje Smile
_________________
Drzwi wewnętrzne katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem klimatyzacja do biura to jak najbardziej dobry pomysł, sama mam ją w swojej pracy i w upalne dni jest naprawdę przydatna. Myślałam również o klimatyzacji w swoim domu, jednak nie wiem który klimatyzator wybrać... A może Wy wiecie, czy strefy klimatyzacyjne mają wpływ na wybór klimatyzatora? Znalazłam mapki stref w artykule - https://www.strefaklimatyzacji.pl/baza-wiedzy/artykuly/strefy-klimatyczne-polski,18.html, a mieszkam w okolicy Gdańska. Byłabym wdzięczna za pomoc:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gruby556
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 7

PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobry pomysł ja mam u siebie w biurze trzeba tylko uważać żeby nie przesadzić z chłodzeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veltrenz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne dobry pomysł czemu by nie, jeśli chodzi o klimatyzacje to najlepiej wejdź na stronę producenta tej która cię interesuje i skontaktuj się w celach informacyjnych co do kwoty, również powinni udzielić ci takich informacji jakich potrzebujesz dot. o jakiej mocy ma być urządzenie aby wystarczyło i sprostało twoim wymaganiom Wink
_________________
sejfy na broń - Konsmetal-Poltrezor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie klimatyzacja w biurze, nie byłabym w stanie pracować podczas 33 stopniowych upałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna77
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 20
Skąd: Komorniki

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jedne strony klimatyzacja daje komfort prac. Z drugiej strony klimatyzacja nie czyszczona co pół roku może doprowadzić do ciężkiej choroby a nawet śmierci.
_________________
http://voltfil.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2014 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja to dobre rozwiązanie bez względu na metraż pomieszczenia. Nasze biuro również jest dość małe, niestety latem mieliśmy tu prawdziwą saunę, zimą z kolei siedzieliśmy czasami w kurtkach, bo było tak mroźno. Instalacja klimatyzacji wiele na szczęście w tej kwestii zmieniła, co wpłynęło oczywiście i na jakość naszej pracy, więc zdecydowanie warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hatersa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2014 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od pracowników... Bo niektórym taka klimatyzacja może niestety zaszkodzić - problem z oczami (ja na przykład nie mogłem pracować w klimatyzowanych pomieszczeniach, bo miałem całe czerwone i spuchnięte oczy, a na kroplach nie da się całe życie funkcjonować), znowu latem można szybko załapać jakąś chorobę - nie wiem co lepsze. Może duża ilość wody wystarczy;)? Albo jakieś miejsce w cieniu po prostu - aczkolwiek zdarzało mi się pracować w biurowcu, gdzie słońce w ogóle nie dochodziło i mimo upału na podwórku, wszyscy siedzieli w swetrach. Ciężko więc określić co jest najlepszym wyjściem.
_________________
cyclovac części - zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian33
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 42

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja w biurze jak najbardziej się przydaje. Chyba każdy z Was zgodzi się z tym, że w dusznych i gorących pomieszczeniach gorzej nam się pracuje, poza tym czujemy się niekomfortowo. Klimatyzacja pozwala na pracę w niższej temperaturze, dzięki której będziemy mogli lepiej skupić się na wykonywanych zadaniach. Decydując się na klimatyzację do swojego biura powinniśmy zadać sobie kilka pytań - m.in. ile pomieszczeń chcemy klimatyzować?, ile osób pracuje w tych pomieszczeniach?, jakie dostępne sprzęty emitują ciepło - np. komputery, drukarki itp.?, czy gdzie możemy umieścić klimatyzator oraz agregat? A jeśli chodzi o typ klimatyzatorów to dobrym wyborem będą klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe, znajdujące zastosowanie przede wszystkim w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych czy restauracjach. Przykładem takiego klimatyzatora jest m.in. ten model - http://galanz.centrumklima.pl/pl,produkty,6,1127,klimatyzatory-przypodlogowo-podsufitowe-on-off-informacje-ogolne.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz produkty tej firmy http://www.immergas.com.pl/Produkty Mają szeroki asortyment i bardzo dobrą jakość. Cenowo też bardzo przystępnie wypadają. Klimatyzotory nie są chyba za zdrowe. Może lepiej grzejniki sterowane odpowiednio. Ewentualnie popytaj w samym sklepie- obsługa Ci pomoże coś dobrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 4:20 am    Temat postu: klimatyzacja Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem klimatyzacja w biurze to bardzo dobry pomysł. Bardzo dobra jest firma krakowska http://www.ahs-krakow.pl/ Działają w Krakowie i w woj małopolskim. Ale gdy zlecenia są duże, to i na terenie całego kraju. Firma cieszy sie dużym uznaniem klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2016 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł Smile Ale pamiętaj by ją regularnie serwisować. Zadbaj też o czystość, dobrym pomysłem są systemowe wycieraczki z http://krakmat.pl/ , do tego zatrudnij firme sprzątającą i proponuje też często wietrzyć biur Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja w biurze to podstawa. Każda firma powinna w to zainwestować. Jeżeli mieszkacie w Warszawie i rozglądacie się za odpowiednim systemem klimatyzacji to polecam wam skontaktować się z firmą www.klimatyka.com.pl Oni wszystkim się zajmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Savage
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w mieszkaniu montażem i wszelkimi obliczeniami zajmowała się firma Aero7.
Bardzo profesjonalne podejście, panowie znają się na robocie.
https://aero7.pl/klimatyzatory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy