FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kolektory słoneczne dofinansowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
norman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 10:05 pm    Temat postu: kolektory słoneczne dofinansowania Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że można dostać dofinansowania z UE na kolektory słoneczne. Znajomi powiedzieli mi, że dofinansowanie jest tylko na kolektory próżniowe, w firmie w której zamierzam kupić Panele słoneczne mówią, że to bez znaczenia. Im to na pewno wszystko jedno a ja nie chciałabym stracić dofinansowania. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
benek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 81

PostWysłany: Sob Gru 29, 2012 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, podbijam pytanie. Mnie też ten temat interesuje, ale głównie kolektory. Czytałem o tym ostatnio na blogu poświęconym tematowi odnawialnych źródeł energii, niestety teraz nie umiem znaleźć tego konkretnego wpisu. Jeśli masz chwilę, pogrzeb na www.odnawialnecieplo.pl - na bieżąco aktualizują info związane także z tematem kasy z UE. Z tego, co wiem, dofinansowania mają ruszyć w pierwszym kwartale 2013. Powodzenia! Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zorbas500
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 45

PostWysłany: Sro Sty 30, 2013 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekamy, zobaczymy. Mnie się marzy instalacja centralnego ogrzewania, wspomagana przez kolektory słoneczne. Z tego, co piszesz, Benek, temat powinien wyjaśnić się na dniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj jeszcze skontaktować się z firmą https://www.hewalex.pl/ Rozwój firmy Hewalex zapoczątkowany został ponad 25 lat temu na długo przed intensywnym rozwoju polskiego rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Od samego początku priorytetem było zapewnienie wysokiej jakości i sprawności produkowanych kolektorów słonecznych, które w pierwszych latach istnienia firmy, niemal w całości trafiały na wymagające rynki Europy Zachodniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy