FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
komoda

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rolexia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 10:20 am    Temat postu: komoda Odpowiedz z cytatem

Hej! Szukam fajnej komody z przewijakiem dla swoich dzieciaków Smile najlepiej kolor bialy zeby pasowal do reszty mieszkania, chyba ze macie dobrego stolarza ktory to zrobi!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
MartynaMarti
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 34
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się pochwalić. Mój zdolny tata zrobił mi taki przewijak własnoręcznie. Jest cudowny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rolexia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Ty mowisz???! i jak wyszlo wyslij mi na priv! ja znalazlem tutaj https://www.eurowozki.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My komode dla dzieciakow znalezlismy w salonie agata - zajrzyj sobie na ich stronke online tam maja pokazany caly asortyment - ba, mozna nawet zamowic online i masz jezdzenie po sklepach z glowy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas taka komoda z przewijakiem się nie sprawdziła. Była po prostu była za duża, niewygodna, nieporęczna i wolałam przewijać na łóżku. Dość szybko więc sprzedaliśmy ją, a zamiast kupiliśmy zwykłą komodę w sklepie internetowym - https://sklep.akord.net.pl/11-biala-komoda. Wybraliśmy komodę wysoką i wąską, dzięki czemu zyskaliśmy trochę więcej miejsca na podłodze. A w małej sypialni każde 10 cm więcej miejsca, jest na wagę złota:) Szczególnie przy małym dziecku. A komoda bardzo pojemna i wygodna w użytkowaniu. Dodatkowy plus, ze względu na wysokość, mamy gdzie położyć zdjęcia - dzieciak sie do nich nie dobierze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pon Sty 04, 2021 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbać zarówno o funkcjonalność, jak i nowoczesne wykonanie. Jeżeli jeszcze nie udało Wam się znaleźć pięknych mebli do swojego wnętrza, jak nowoczesne komody to warto odwiedzić https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html gdzie nam udało się trafić na wersję komody podwójnej HONG 2 + 4, która akurat do stylu skandynawskiego pasuje genialnie. A Wy co sądzicie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
petra.nicolas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Zakrzów Turawski

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w Twoim przypadku warto się zastanowić nad czymś w stylu komody z litego drewna. Ja taką komodę zakupiłam stąd https://patrei.pl/komody-i-konsole/ i był to przemyślany wydatek, ponieważ taka komoda jest o wiele bardziej trwalsza, niż jakieś meble z sieciówek. Drewno dębowe jest materiałem szlachetnym, mocnym i twardym. Taka komoda może być zrobiona na wymiar i w dodatku zaprojektowana z gustem i stylem. Taka komoda to stylowy dodatek, który wpasuje się w każde wnętrze! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emma.leannon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O stylu nowojorskim można by pisać godzinami. I nic w tym dziwnego - tutaj naprawdę wiele się dzieje! Jednak najważniejsze, na co musisz zwrócić uwagę, to wysokojakościowe materiały, klasyczne formy i ogromna dbałość o detale.
_________________
komoda w stylu nowojorskim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komody do pokoju dziecka w kolorze białym znajdziesz na pewno w Smykolandzie. My kupowaliśmy dokładnie tam tego rodzaju mebel Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geo59
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie taka komoda przydaje się tylko w toaletach publicznych, kiedy trzeba gdzieś szybko przebrać dziecko w miejscu publicznym. Ja zamiast tego zainwestowałam w białą komodę, którą znalazłam na stronie internetowej https://meblekatmandu.pl/biale-meble i jestem zadowolona. Tam przechowuję wszystkie rzeczy dla dziecka. Pasuje do sypialni mojego dziecka i jest ładna, a dziecko przebieram najczęściej na łóżku lub na macie edukacyjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy