FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Korepetycje dla dziecka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 11:45 am    Temat postu: Korepetycje dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Czy wasze dzieci miewają problemy z niektórymi przedmiotami w szkole? mój Syn jest w 4 klasie podstawowej i od jakiegos czasu nie radzi sobie z przedmiotami ścisłymi. Zastanawiamy się z mężem czy nie zapisać go na korepetycje z matematyki. Czy ktoś może nam mniej więcej naświetlić ile kosztują takie zajęcia? chodzi nam o Elbląg i stanowczo zajęcia indywidualne aby cała uwaga korepetytora skupiała się na naszym synu. Znaleźliśmy już ofertę https://edun.pl/ i wydaje nam się że jest to dobry system. Jednak czy możecie podzielić się swoimi opiniami? Z góry dziękujemy za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o język angielski, to lepiej Waszym zdaniem wysłać dziecko na korepetycja, czy na jakiś dodatkowy kurs, na przykład tak, o którym mowa na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/dla-dzieci? Jak sądzicie? Czy dzięki takiemu kursowi dziecko ma szanse lepiej mówić po angielsku w przyszłości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jerrell.schaefer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Cze 04, 2020 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukamy osoby, która zajmuje się nauczaniem dzieci, warto zamieścić ogłoszenie internetowe. Zlecenia na korepetycje https://zleca.pl/zlecenia/nauczanie są bardzo częste, ponieważ wielu osobom zależy na dobrym, fachowym korepetytorze. Na pewno znajdzie się wiele chętnych osób, które specjalizują się w określonym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o angielski to dzieci mają sporo problemów z tym językiem, a wielu rodziców decyduje się na korepetycje i prywatne lekcje. Czytałam ostatnio artykuł o tym jak szybko nauczyć się angielskiego: https://buki.org.pl/news/jak-szybko-si-nauczy-jzyka-angielskiego/ i uważam, że jest to możliwe, tylko podstawa to dobre chęci i samodyscyplina Smile Ja właśnie rozpoczęłam naukę Smile

Ostatnio zmieniony przez Agnieszka94 dnia Czw Paź 15, 2020 5:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci nie brakuje ogłoszeń osób, które zajmują się udzielaniem korepetycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się cieszę, ze moje pociechy tak świetnie radzą sobie językowo. Mnie to by się bardzo przydała nauka angielskiego tylko mam mało czasu. Koleżanka podpowiedziała mi, że jest bardzo dobre platforma tutlo.com , z której mogłabym korzystać. Ona świetnie przyswoiła sobie nawet to trudne stopniowanie przymiotników. Chyba też zapiszę się na kurs.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować w rozwój dziecka już od najmłodszych lat Smile mój syn ostatnio powiedział mi, że chciałby iść na kurs języka niemieckiego. Z racji pandemii postanowiłam poszukać zajęć online i wpadła mi w oko oferta szkoły https://structura.pl/. Do wyboru kursy grupowe czy indywidualne, zajęcia i dla poczatkujących i nieco bardziej zaawansowanych. Ceny kursów mają bardzo przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 244

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz zapisać dzieciaka na kurs - https://youenglish.school/nauka-kursy-jezyka-angielskiego-dla-dzieci-we-wroclawiu/ - myśmy zapisali córkę i bardzo sobie chwali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pon Mar 15, 2021 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad korepetycjami dla mojego dziecka z języka polskiego .Narazie zamówiłam mu pomoc naukową w postaci Repetytorium. Szkoła podstawowa. Język polski. Klasa 4-6 z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/repetytorium-szkola-podstawowa-jezyk-polski-klasa-4-6-zespol-redakcyjny-wydawnictwa-greg-p-1343229.html .Jej atutem jest nowoczesna, kolorowa szata graficzna, duża liczba tabel, grafik, schematów, zdjęć i reprodukcji, które ułatwiają i przyspieszają naukę.
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 297

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 3:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noo powiem wam, że przez to zdalne nauczanie to korepetycje są obowiązkowe. Przynajmniej u nas. Matematyka siada i to totalnie. Nie dość że córka wcześniej miałam problem to teraz już w ogóle . Mamy nawet specjalne podręczniki,w których są rozwiązania z matematyki żeby mogła sobie ćwiczyć, rozwiązywać zdania i je od razu sprawdzać , powiem wam, że bardzo to pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiegand.joy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We współczesnym świecie język angielski stał się niezwykle ważny. On jest oficjalnym lub przynajmniej jednym z głównych języków w ponad 50 krajach. Angielski zwiększa szanse na dostanie pracy za granicą dlatego warto nauczyć dziecko już od wczesnych lat.
_________________
angielski dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas ma prawo się rozwijać tak, jak mu się marzy. Dlatego moim zdaniem takie kierunki jak osteopatia warszawa studia to dobry cel i jeśli macie ochotę to studiować, to ja ogólnie jestem bardzo za. Osteopatów możemy potrzebować całkiem niedługo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amills
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że warto posłać dziecko na takie lekcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak trzeba to trzeba co nie;) Szczególnie ważne jest tu przygotowanie pod ważniejsze egzaminy. U mnie jeszcze nie ten etap - pierwsze klasy podstawówki, więc początki edukacji, ale i tak widzę że wybrana szkoła Te Vizja może zagwarantować sporo i na pewno edukacje na bardzo dobrym poziomie więc i może bez korepetycji się obędzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociażby również i tutaj https://wykladymaturalne.pl/gruntowna-powtorka-z-biologii-i-chemii/ możecie zapoznać się z atrakcyjną ofertą dodatkowych wykładów. U nich powtórka z biologii odbywa się zawsze w przyjemnych warunkach. Na tych zajęciach możecie pogłębić swoją wiedzę lub od nowa poprzypominać sobie różne tematy etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy