FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Koszący robot

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 5:17 pm    Temat postu: Koszący robot Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się roboty koszące. Nie jestem fanką koszenia trawy więc taki robot byłby dla mnie strzałem w dziesiątkę. Co ciekawe, widziałam, że można go wygrać w konkursie MG Projekt: https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019. My dopiero rozpoczynamy budowę ale może ktoś coś...? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super sprawa, ja jestem pod wrażeniem, widziałem u brata jak to działa i jakie daje efekty. powiem tyle- zbieram na swojego Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu w pełni się zgadzam, to jest taka mega wygoda i oszczędność czasu, że uważam, iż to był najlepszy zakup ostatnich lat Smile Konkretnie to mam robot koszący STIHL iMOW RMI 422 P, który kupiłem tym sklepie internetowym
https://imdalejwlas.pl/pl/p/Robot-STIHL-iMOW-RMI-422-P/101 Robot działa fajnie, kosi równo, ma wielopoziomową regulację wysokości koszenia, nie ma problemu z pokonywaniem nierówności w terenie, posiada wyraźny wyświetlacz LCD i ogólnie jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Przydaje się jego funkcja mulczowania - podczas koszenia trawa zostaje rozdrobniona na małe cząstki, które stanowią dobry nawóz dla podłoża. A jak zaczyna mu brakować energii to sam jedzie to stacji dokującej i ładuje akumulator. To po prostu świetny, bezobsługowy robot, jestem ogromnie zadowolony z decyzji o jego zakupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy