FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
krakowski salon urody Belize

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 7:18 pm    Temat postu: krakowski salon urody Belize Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile szukam opinii na temat Klinki Belize z Krakowa. Mieszkam tu od niedawna a szukam miejsca, gdzie mogłabym się od czasu do czasu wybrac na jakiś masaż czy zabieg pielęgnacyjny. Już kilka razy przejeżdzałam obok Belize zastanawiam się czy warto się tam wybrać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co o ile się nie mylę to moja żona do nich chodzi ( ale z reguły nie mam pamięci do nazw także musiałbym się jeszcze upewnić ). Jesli to to samo miejsce to jest bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 powiem tylko tyle - warto Smile swietne miejsce, super ludzie i baaaardzo fajne zabiegi i te pielęgnacyjne i te nieco bardziej inwazyjne. Ja chodze od kilku lat i zawsze wychodze bardzo zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki super, ze się odezwałaś Smile a napiszesz coś więcej? Jakie Ty zabiegi tam sobie robiłaś ? Jak cenowo, jak obsługa i jak ze skutecznością ? Mam dośc problematyczną skórę i szukam naprawdę dobrych fachowców Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co chodze tam regularnie na zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Ostatnio zaczęłam też robić profesjonalna stylizację brwi metodą nikk mole ( przymierzam się do makijażu pernamentnego). Zamierzam też wybrać się na piwne spa ;p generalnie ofertę maja dość rozbudowaną i jest w czym wybierać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy