FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kratka trawnikowa w ogrodzie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OlkaR
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 12:33 pm    Temat postu: kratka trawnikowa w ogrodzie Odpowiedz z cytatem

Cześć!
mam duży ogród i planuję zrobić w nim ścieżki, aby domownicy i goście nie deptali trawników... Zależy mi na tym, żeby były one odpowiednio wzmocnione i tutaj pada moje pytanie. Czy nada się do tego kratka trawnikowa, jak radzą na http://dekoratordomu.pl/kratka-trawnikowa-w-ogrodzie-kiedy-warto-uzyc/ Czy lepiej wzmocnić nawierzchnię czymś innym?
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 3:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim ogrodzie do zrobienia ścieżek była wykorzystana kratka trawnikowa geoProduct, na której później wysypałam drobne, ozdobne kruszywo. Ścieżki mam już kilka lat i nic się z nimi nie dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 4:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak z chwastami? Jak z odśnieżaniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janimani
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 31

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 4:21 am    Temat postu: Re: kratka trawnikowa w ogrodzie Odpowiedz z cytatem

OlkaR napisał:
Cześć!
mam duży ogród i planuję zrobić w nim ścieżki, aby domownicy i goście nie deptali trawników... Zależy mi na tym, żeby były one odpowiednio wzmocnione i tutaj pada moje pytanie. Czy nada się do tego kratka trawnikowa, jak radzą na http://dekoratordomu.pl/kratka-trawnikowa-w-ogrodzie-kiedy-warto-uzyc/ Czy lepiej wzmocnić nawierzchnię czymś innym?
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi Smile

pan drama
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Nie Lip 03, 2022 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ścieżki w ogrodzie pięknie wyglądają ułożone z kostki łupanej od Jońca. Tym bardziej, że w różnych rozmiarach i kolorach jest dostępna, można sobie bez problemu dopasować. Ja mam w planie jeszcze krawężniki z tej kostki ułożyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2022 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś ja nigdy nie miałem okazji posiadać u siebie takich rozwiązań, ale co by nie mówić to jak najbardziej samo podlewanie trawnika jest bardzo ważną sprawą. Chcę jeszcze dodać, że na pewno ciekawie w https://www.podlane.pl/blog/czy-podlewanie-trawnika-to-marnowanie-wody/ czy podlewanie trawnika to jest marnowanie wody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Nie Paź 23, 2022 3:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że wszystko jest kwestią projektu i względem takiego projektu robi się ścieżki ogrodowe. Dla osób, które nie posiadają doświadczenia w aranżacji dobrze jest zgłaszać się do firm http://www.zielone-studio.pl/ogrody-sroda-wielkopolska/ takich jak ta - czyli do profesjonalistów z dużym doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy