FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kratki kominkowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 12:02 pm    Temat postu: Kratki kominkowe Odpowiedz z cytatem

Wiele osób posiadających kominki nie zawsze pamięta o kratkach kominkowych i o zachowaniu ich w czystości. A ma to bardzo duży wpływ na cyrkulację powietrza podczas gdy w kominku pali się ogień. Warto pamiętać o sprawdzeniu czy powietrze swobodnie przemieszcza się do i z kominka. Kratka kominkowa może być dodatkową ozdobą. Fajne kratki znalazłem na przykład tutaj: http://ekotech-kominki.pl/27-kratki-kominkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
JoeBeen
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 33

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie ważne jest to, by zwrócić uwagę na to, czy dany producent kratek wentylacyjnych daje odpowiednio długą gwarancję i jakie są w niej ewentualne wyłącznie. W Polsce nie brakuje godnych polecenia producentów tego typu elementów. O jednym z nich można przeczytać m.in. tutaj: http://kratki.com/pl/o-nas/informacje/ Na podstawie własnych doświadczeń mogę stwierdzić, że nie ma sobie równych w tej branży Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy