FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kredyt gotówkowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 1:45 pm    Temat postu: kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem

Witam, wybudowałem dom, jednak nie wystarczyło mi oszczędności, żeby go wykończyć. Mam teraz taką zagwozdkę, skąd wziąć brakujące środki. Myślałem o kredycie gotówkowym, ale nie jestem pewien, czy bank da mi tyle, ile potrzebuję. Czytałem niedawno bardzo przydatny https://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt-w-alior-banku-czy-warto-wasze-opinie.html i nie mogę się zdecydować , może alior Bank ? Jak uważacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 2:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Jeżeli planujecie wzięcie kredytu to polecam przeczytać artykuł https://www.swiebodzin.tv/wiadomosci/s/5092,chwilowka-pozyczka-a-moze-darmowa-z-jakiej-pozyczki-skorzystac-w-swiebodzinie z którego dowiecie się gdzie można skorzystać z chwilówek w Swiebodzinie. Naprawdę serdecznie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weź sobie chwilowke przynajmniej nie będzie im przeszkadzało że masz inny kredyt. bo w bankach pewnie będą kręcić nosem. Kredyt OK są spoko firmą, ja w kazdym razie kilka pożyczek już brałam i zawsze zadowolona jestem z warunków i obsługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateuszek111
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 16

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 7:06 pm    Temat postu: problemy ze spłatą Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę zachować ostrożność jeśli chodzi o kredyty, sąsiad też wziął kilka kredytów i pożyczek, efektem czego była spirala finansowa. Gdyby nie kancelaria LEXA, pewnie straciłby facet dorobek życia - pomogli mu w oddłużeniu, spłaca zobowiązania i jest ostrożny. Zainteresowanych odsyłam do źródła: http://kancelarialexa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt gotówkowy to poważna rzecz i warto się zastanowić/rozglądnąć za odpowiednim miejscem do zaciągnięcia go. Osobiście brałem kredyt na wesele w nest banku https://nestbank.pl/lp/kredyt-na-slub-wesele. Dosyć nietypowy rodzaj kredytu, aczkolwiek zdarza się. Zrobiony dla osób, które nie mają odpowiedniej ilości środków na wyprawienie wesela, u mnie się bardzo przydało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilem
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 217

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już trzeba porównać i przemyśleć, dla każdego inne rozwiązanie będzie najlepsze. Ale pamiętajcie by nie pożyczać więcej niż jesteście w stanie spłacić. Gdyby tak się stało to co najwyżej pozostaje konsolidacja kredytów pozabankowych Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że pożyczanie pieniędzy to rzecz ludza, jednak trzeba pamiętać, że to pożyczone pieniądze i trzeba będzie oddać. Rzecz jasna nie każdy ma z tym problem, ale gdyby się tak wydarzyło to konsolidacja kredytów Poznań . Bardzo pomocne rozwiązanie, wiele osób z niego korzysta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy