FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kto ma konto internetowe?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariasz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 7:29 pm    Temat postu: Kto ma konto internetowe? Odpowiedz z cytatem

Jesli ktoś jest zainteresowany założeniem konta internetowego, warto zerknąć na ten artykuł: http://www.polskatimes.pl/artykul/9037776,konto-internetowe-jak-je-zalozyc,id,t.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ewelina23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Inteligo i jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dany
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie mam konta internetowego. Mam konto bankowe, ale to taka podstawa. Zastanawiam się nad zrobieniem konta internetowego, tylko raczej zrobiłabym je w innym banku. Czasami brak konta internetowego bywa bardzo irytujący. Zwłaszcza w sytuacjach, gdy chcemy zrobić jakiś zagraniczny przelew, a nie możemy. W ten sposób ominęło mnie kilka fajnych okazji. W niektórych sytuacjach proszę koleżankę, żeby zrobiła przelew, a ja oddaje jej pieniądze. Jednak wolałabym być bardziej samodzielna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 6:25 pm    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Teraz chyba każdy ma konto internetowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu też ważne informacje http://rachunek.net.pl/wplatomat-czym-jest-i-jak-z-niego-korzystac/ Z urządzeń do wypłaty pieniędzy, a więc bankomatów korzysta bardzo wiele osób, stało się to codziennością. Jest to wygodniejsze niż stanie w kolejce w banku. Warto również korzystać z wpłatomatów, które również mogą zaoszczędzić cenny czas, gdy dokonamy wpłaty środków na konto bankowe za ich pomocą zamiast zrobić wpłatę w oddziale w banku. A więc wpłatomat pozwala na szybsze wpłacenie gotówki na konto o dowolnej porze. Dowiedzmy się jak bezpiecznie korzystać z wpłatomatu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gricholka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam konto za zero w PKO. Mam dostęp do ipko. W tym koncie mam darmowe przelewy i prowadzenie. No i zyskuje 10% premii za kazdy oplacony tel.
_________________
http://tortoblog.pl/shop/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto również odwiedzić ten portal o kontach bankowych http://konto-w-banku.pl/konto-getin-banku-opinie-oplaty-warto/ . Uważam, że warto, można znaleźć tutaj naprawdę sporo przydatnych informacji dotyczących kont bankowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję , to na pewno Nest Bank ma wszystko za darmo. Jest to jednak konto dla studenta. Warto tam trzymać swoje pieniądze. Tutaj http://www.konto-studenckie.pl/nest-bank-opinie-oplaty.php znajduje się szczegółowa informacja na temat oferty - opinie, opłaty oraz warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paprota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 67

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zawsze zdaję na rankingi bankowe. Sami nie jesteśmy w stanie sprawdzić każdego banku i gdzie najkorzystniej ulokujemy własne pieniądze, a taki ranking niesamowicie upraszcza całą sprawę. Na jednej stronie praktycznie znajdziemy wszystko to, co pomoże nam podjąć decyzję http://rankingi-bankowe.pl/. Zestawione ze sobą są konkretne konta z różnych banków, dzięki czemu mamy przejrzysty opis każdego z nich i możemy wybrać, które warunki nam najbardziej odpowiadają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 12:25 pm    Temat postu: Konto dla seniorów Odpowiedz z cytatem

A co powiecie, koleżanki i koledzy o kontach dla osób 50+? Takie konta są na szczęście coraz popularniejsze. W sumie nic dziwnego, skoro nasze społeczeństwo się starzeje i takich osób będzie coraz więcej. Ja znalazłam ostatnio fajną ofertę dla osób starszych na stronie bz wbk - https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konta-standardowe.html. Jeśli założymy takie konto i będziemy notować miesięczne wpływy powyżej 1000 zł, to nie będziemy ponosić opłat za prowadzenie konta. Ja się chyba zdecyduję, a Wy możecie zawsze doczytać na ich stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minerwa90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie teraz funkcjonować bez konta internetowego.
_________________
naprawa szyb samochodowych/Transfergo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w dzisiejszych czasach, nawet staruszkowie mają konto internetowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie każdy bank oferuje konto internetowe, sądzę, że to duża wygoda, chociaż warto być ostrożnym, bo coraz częściej słyszy się o kradzieżach. Zobaczcie sobie portal https://konta-osobiste.centrumfinansowe.pl/ znajdziecie tam porównywarkę kont osobistych, można też poczytać na temat kredytów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JacekTT33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konto internetowe maja chyba wszyscy za wyjątkiem Pana Prezesa (przez duże "P") Razz

Ja osobiście mam w mBanku i jestem w miarę zadowolony - wcześniej było trochę lepiej, teraz warunki nieco się pogorszyły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w tym specjalnego?

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy