FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Które OC

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jurex23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 10:57 pm    Temat postu: Które OC Odpowiedz z cytatem

Stoję przed wyborem ubezpieczenia OC. Jest naprawdę szeroki wybór, wielu ubezpieczeniowców oraz wiele ich ofert i nie wiem dokładnie co wybrać. Na tej stronie znalazłem kilka cennych wskazówek http://ceny-oc.pl , ale chce znać jeszcze wasze zdanie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marcelinia188
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 97

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najlepiej w sumie skorzystać w razie wątpliwości i braku zdecydowania z jakiejś porównywarki ubezpieczeń.
_________________
wyposażenie łazienek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W razie niepewności zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z dobrej porównywarki finansowej, która pozwoliłaby na dokładne porównanie ze sobą wielu różnych ofert. OC bardzo podrożało, ale za pośrednictwem http://www.totalmoney.pl/ubezpieczenia-oc-ac bez problemu można znaleźć coś w atrakcyjnej cenie. Total Money to wygodna w użytkowaniu porównywarka, więc myślę, że warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feone
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężki wybór. Sama Ci nie pomogę - musisz odwiedzić jakieś strony w internecie, albo zadzwonić do konsultanta. To jest poważna sprawa, więc nie ma co robić po łebkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 10:34 am    Temat postu: Składki Odpowiedz z cytatem

A ja pozostaje wierna swojemu ubezpieczycielowi, firmie mtu24 od kilku lat i bardzo sobie chwalę ten wybór. Przynajmniej mam pewność, że moge liczyć na określone składki i zniżki. Wprawdzie teraz składki oc poszły w górę, ale przecież za kilka, kilkanaście miesięcy może okazać się, że następuje trend odwrotny i składki znowu tanieją. W każdym razie ja ostatnio rozszerzyłam swoje ubezpieczenia na minicasco - http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/minicasco/ - i jestem zadowolona, nie mam powodów do zmartwień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy