FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Który kantor internetowy?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 9:22 am    Temat postu: Który kantor internetowy? Odpowiedz z cytatem

Chciałam wymienić pieniądze w kantorze internetowym i jest tyle ofert, że nie wiem z którego skorzystać. Z którego korzystacie najczęściej? Ja zastanawiam się nad https://www.walutomat.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie umiem się przekonać do takich kantorów i zostanę przy tych tradycyjnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że taki kantor internetowy to dobra opcja, a jeśli chcecie, to możecie zajrzeć do https://ekantor.pl/ i sprawdzić sobie szczegóły ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, ludzi tak zachwalają te kantory online, a ja i tak wolę te stacjonarne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wolisz kantory stacjonarne, to dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana walut w kantorze internetowym, ale odebranie ich w jednym z oddziałów. W taki sposób możesz wymienić walutę w Rkantor, króry zresztą bardzo polecam, bo mają bardzo wysokie kursy walut i wymiana u nich jest bardzo opłacalna. Na tej stronie https://www.rkantor.com/oddzialy-kantoru/slaskie/ możesz np. znaleźć listę oddziałów w województwie śląskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie teraz tych ofert jest sporo. Najlepiej przejrzyj sobie kilka i na tej podstawie zdecyduj, od siebie dodam jeszcze http://www.trejdoo.com/wymiana-walut , mają też całkiem niezłe opinie, nie zaszkodzi zajrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza980
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2016
Posty: 24

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry kantor online to nie tylko tania wymiana waluty, ale również szybkość, wygoda i bezpieczeństwo transakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
litosX5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 73

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardziej za kantorami stacjonarnymi. Są one moim zdaniem bardziej wiarygodne.
_________________
Dzbanki do herbaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się - kantor internetowy to wygoda i szybkość. Ja ze słyszenia znam taki o nazwie http://www.trejdoo.com/wymiana-walut
To bardziej platforma, na której można też m.in. wykonać przelew międzynarodowy, założyć rachunek powierniczy etc. Sprawdźcie sobie koniecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
roman2222
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja podeśle kantor który z czystym sumieniem mogę polecić a mianowicie Ergokantor. Jego przejrzysta oferta i łatwość wymiany walut w bardzo szybkim czasie mówi samo za siebie. Ale sami zobaczcie i dajcie znać czy macie takie same wrażenie jak ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystne warunki oferuje także Pluskantor. Zawsze natychmiastowe przewalutowania 24 godz na dobę w czasie rzeczywistym, a najlepsza jest promocja- pierwsza wymiana darmowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszy jest Amronet. Jest tam możliwość dwóch sposobów wymiany - albo po cenie kantorowej, albo po cenie wynegocjowanej w tzw. wymianie społecznościowej. Obydwie opcje bardzo dobrze działają i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do tego kantoru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można i tak- jeśli kantor online posiada wariant społecznościowy. Ta opcja jest świetna gdy np. chodzi o jakieś oszczędności czy wcześniej planowaną transakcję. Sam miałem okazję wymieniać walutę po kursie własnym uzyskując dzięki temu przewalutowanie po kursie rynkowym, a fajnie się złożyło, bo jż po 2 godzinach oferta innego klienta została dopasowana do mojej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając kantor online, zwróć uwagę nie tylko na to jakie ma ceny, ale też na bezpieczeństwo. Ważne, żeby kantor był na rynku już dłuższy czas, bo wszystkie nowe kantoru z superofertą, są po prostu podejrzane. Druga sprawa to kwestia zabezpieczeń strony i transakcji. Najlepsze kantory, mają łącze szyfrowane, a każda transakcje trzeba autoryzować kodem sms.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie. Kantorowi który takich zasad bezpieczeństwa nie stosuje nie powierzyłbym nawet złotówki. Choćby nie wiem jak korzystną ofertę cenową przedstawiał. Niemniej jednak nie trudno jest teraz znaleźć kantor który oferuje korzystny kurs i ciekawe opcje dodatkowe będąc zarazem w pełni rzetelną firmą. Dajmy na to Pluskantor- tanio, uczciwie i można nawet realizować teraz transakcje z odroczonym terminem płatności- np. wymienić w weekend walutę, a wpłacić pieniądze z konta w poniedziałek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy