FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kuchnia otwarta na salon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kozak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 2
Skąd: Bolechówko

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to kwestia gustu, bo widziałam naprawdę fajne salony z aneksem, choć jak dla mnie praktyczniejsze są osobne kuchnie Smile
_________________
Oferujemy usługi ładowarką teleskopową Poznań! Zapraszamy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Gru 31, 2015 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo popularne rozwiązanie, szczególnie w kawalerkach. Wiem, że trochę to kosztuje, ale ludzie się na to decydują, bo jest i ładnie i wygodnie. Zerknij sobie na aranżacje ze strony http://www.kuchniewarszawa.com.pl/artykuly/zabudowy-kuchenne/ oni coś takiego potrafią zrobić i od razu mi się z nimi skojarzyło. Widziałaś coś podobnego wcześniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siedo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym rozwiązaniem jest zrobienie kuchni we wnęce tylko z otworem wielkości drzwi do salonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koorak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez uwazam, ze to kwestia gustu. Mialam oba warianty i mi osobiscie bardziej pasuje kuchnia zamknieta. ale to rzecz gustu . oba rozwiazania maja plusy i minusy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kuchni świetnie wpasują się calligaris stoły. Mają nowoczesny design i duży wybór wzorów oraz kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 6:46 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Fajnie to wygląda ale w praktyce jest gorzej, kiedy wszystkie zapachy przedostają się do kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jinoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 112

PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak z kuchni zapachy przedostają się do domu, nawet jak jest to osobne pomieszczenie. No chyba, że mamy 500 metrów kwadratowych, kuchnię w piwnicy a do tego siedem szczelnych drzwi Smile A tak poważnie, sama mam otwartą kuchnię, świetnie mi się sprawdza. Jak goście do mnie przychodzą to mogę spokojnie przygotowywać i nie słyszę cały czas "a kiedy do nas dołączysz". Poza tym mogę uczestniczyć w pełnym życiu rodzinnym, a także doglądać męża z kanapy, jak on coś przygotowuje Wink My postawiliśmy tylko takie filary dwa, żeby to oddzielić trochę wizualnie. Wykorzystaliśmy do tego profile stalowe http://www.euromixstal.pl/inox-i-aluminium/stal-nierdzewna/profile i wygląda naprawdę super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 8:43 pm    Temat postu: Re: re Odpowiedz z cytatem

hello napisał:
Fajnie to wygląda ale w praktyce jest gorzej, kiedy wszystkie zapachy przedostają się do kuchni.


Niestety, moda przyszła z zachodu, gdzie jada się na mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loftas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddzielna kuchnia to głównie względy praktyczne - zapachy i opary się nie rozchodzą, z salonu nie widać "kuchennego bałaganu". Ale na skutek tego gospodyni jest często również "oddzielona" - czy to od reszty domowników, czy od gości. Dlatego przy ostatnim remoncie my właśnie połączyliśmy kuchnię z salonem i wszyscy są zadowoleni. Poza tym zrobiło się bardziej swobodnie - tak w kuchni, jak i w salonie. Dobre rozwiązanie zwłaszcza dla niewielkich mieszkań.
[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi się pododbaja salony z aneksami Wink nawet mysle, ze coraz czesciej mozna je spotkac. tylko trzeba to ładnie zaprojketowac, zeby wspolgralo z pozostala czesca wnetrza... ja zdecydowalam sie na projektantow z lamix i calosc prezentuje sie bardzo dobrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że kuchnia otwarta na salon sprawdza się nawet przy dużych pomieszczeniach. Widziałam aranżację kuchni z wyspą, która była połączona z salonem - bardzo dobrze to wyglądało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo dobry pomysł, zbliża domowników, pozwala spędzać ze sobą więcej czasu mimo że każdy wykonuje inne czynności. Aktualnie we wnętrzach podobają mi się bardzo stoły i krzesła drewniane http://www.batdom.pl/zestawy-stoly-i-krzesla.ehtml . Nie przepadam za metalowymi, wydaje mi się , że nie mają tej duszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo takie kuchnie podobają tylko trzeba tam szczególną uwagę zwrócić na detale, które mogą generalnie zaburzyć całością. Jest kilka możliwości jak wejdziecie na oladidom w dział wnętrza i podział - http://oladidom.pl/dom-wyposazenie-i-dekoracje to można sporo fajnych rzeczy znaleźć, ale to jak mówię, trzeba chcieć i poszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no nie wiem czy taka kuchnia to dobry pomysł. Ja bym jednak wolał kuchnię jako oddzielne pomieszczenie. Ewentualnie można by pomyśleć o przesuwnych drzwiach np http://standart.com.pl/drzwi/ . Zawsze trochę by oddzieliły kuchnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 31

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My swoją kuchnię wykonujemy zgodnie z własną koncepcją i stawiamy na jakość. Kupiliśmy taki zlew ostatnio: http://www.zlewozmywak.pl/k2,zlewozmywaki-poltorej-komory.html . Nawet nie wiedzieliśmy, że zlewy mogą być granitowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy