FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupno mieszkania na rynku wtórnym

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 6:01 am    Temat postu: Kupno mieszkania na rynku wtórnym Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, ja piszę z takim pytaniem, mógłby mi ktoś napisać jak wygląda procedura kupna mieszkania z rynku wtórnego na kredyt, w sensie wkałd własny i umowa przedwstępna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tubylec
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 54

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkład własny zależy od banku najczęściej 20%, niektóre 10% ceny zakupu mieszkania. Umowa przedwstępna przedwstępna zawierana ze sprzedającym jest wcześniej, najczęściej wypłacany zadatek (to już zależy od stron ile). Z umową do banku, wniosek o kredyt, całe mnóstwo papierów, potem po uzyskaniu kredytu umowa u notariusza, wpłata własna, resztę przelewa bank. Warto ustawić długie terminy ( u mnie kredyt hipoteczny procedura ok. 3 miesięcy).
https://homly.to/artykuly/umowa-przedwstepna-sprzedazy-mieszkania

Więcej informacji na tej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy