FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupowanie mieszkania w stanie deweloperskim
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waitrons
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 11:35 am    Temat postu: Kupowanie mieszkania w stanie deweloperskim Odpowiedz z cytatem

Cześć od niedawna zacząłem się zastanawiać czy wgl warto kupić mieszkanie w stanie deweloperskim, co wy o tym sądzicie ? ja trochę poczytałem artykułów między innymi : http://obeznani.com.pl/czy-warto-kupowac-mieszkania-w-stanie-deweloperskim/ na prawdę sporo się dowiedziałem, a wy jak myślicie warto czy nie warto jakie jest wasze zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pauk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie to wygląda Smile Dzięki wielkie za wszelkie sugestie.
_________________
Albowiem w świadomości nieuniknionego końca kryje się spokój, a w niewiedzy - nadzieja; niewiedzą zaś i nadzieją żyje człowiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JolaKu
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no oczywiscie ze warto wszystko sobie robisz po swojemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że jest to jak najbardziej dobra opcja jeżeli chodzi o cenę oraz chcecie urządzić mieszkanie tak jak sami tego chcecie. My ostatnio zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania od dewelopera http://www.domyslaskie.pl/ które śmiało mogę polecić, bo osiedle jest dobrze zaprojektowane a całe bloki odpowiednio wykonane także widać, że liczyła się tu przede wszystkim jakość, a nie jak najkrótszy czas całej realizacj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie chcecie przepłacać za mieszkanie w centrum Wawy to pomyślcie o mieszkaniu pod Warszawą. Ja na przykład kupiłem niedawno 43m2 w Piasecznie na osiedlu Dom Marzeń. Co prawda jeszcze nie miałem okazji tam pomieszkać, ale wszystkie formalności już za mną i obyło się bez problemów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scojuniorss
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto poszperać w tym temacie w sieci.
_________________
Doświadczenie rzeczy mistrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto. Mieszkania z rynku pierwotnego zawsze będą lepsze od tych z wtórnego. Przede wszystkim ze względu na to, że są nowe i możemy je stworzyć od podstaw Smile Dodatkowo oszczędzamy sporo pieniędzy! Mnie ostatnio spodobała się inwestycja Walendów Park pod Warszawą. I zastanawiam się nad kupieniem tam mieszkania - własnie z rynku pierwotnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 763

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super oferte mieszkan w stolicy znajdziecie na stronie https://vantage-sa.pl/lokale-uslugowe.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spencer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też mój dylemat, caly czas zastanawiam się czy wybrać mieszkanie w warszawskiej wilani czy mieszkanie z rynku wtornego. Nie wiem, z jednej strony mogę mieć mieszkanie na już, ale z drugiej strony i tak będę musiala je wyremontować bo nie odpowiada mi do końca układ. W wilani z kolei układ jest fajny ale musze poczekać. Co byscie zrobili? Problemy pierwszego świata Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 39

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spencer napisał:
To też mój dylemat, caly czas zastanawiam się czy wybrać mieszkanie w warszawskiej wilani czy mieszkanie z rynku wtornego. Nie wiem, z jednej strony mogę mieć mieszkanie na już, ale z drugiej strony i tak będę musiala je wyremontować bo nie odpowiada mi do końca układ. W wilani z kolei układ jest fajny ale musze poczekać. Co byscie zrobili? Problemy pierwszego świata Very Happy


Czekaj, ja kupiłam mieszkanie od dewelopera i to była bardzo rozsądna decyzja. Urządziłem wszystko pod siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież możesz kupić mieszkanie od dewelopera z wykończeniem pod klucz takim jakie sobie wybierzesz, nie musisz tego robić we własnym zakresie jeśli nie chcesz, przynajmniej tak jest u Atala, dlatego chce kupić od nich mieszkanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olga1981
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łosica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 80

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w nowe mieszkanie jest zawsze opłacalna, jeżeli więc masz taką okazję to myślę, że warto skorzystać. Co prawda cała ta przeprowadzka może być kłopotliwa, szczególnie, gdy między jednym, a drugim miejscem jest dość znaczna odległość, ale wynajmując profesjonalną firmę na pewno szybko sięz tym uwiniesz. Bardzo atrakcyjne ceny ma firma TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/wlochypolska.html. Zapoznaj się z ich ofertą. Wszyscy piszą, że są godni polecenia i że świetnie sprawdzają się przy przeprowadzkach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezbędny też będzie dobry notariusz. Co do Torunia to sprawdzi się na pewno kancelaria notarialna pana Łukasza Chwiałkowskiego. Mieści się na Łaziennej http://notariuszchwialkowski.pl/ Kancelaria to 100% profesjonalizmu, solidności, dobre podejście do klienta i normalna, nieprzesadzona taksa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nattek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto poszperać w tym temacie w Internecie? Co o tym myślicie?
_________________
Życie jest tym, co się wydarza, kiedy Ty jesteś zajęty robieniem innych planów. John Lennon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy