FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kurier geis

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1458

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 5:02 pm    Temat postu: Kurier geis Odpowiedz z cytatem

Szukam sprawdzonego kuriera, który dostarcza paczki geis. Znacie kogoś godnego polecenia? Ja zastanawiam się nad ofertą https://www.szybkikurier.eu/sledzenie-przesylek-geis , gdzie dodatkowo można śledzić lokalizację przesyłki. Niemniej jednak jestem ciekawa waszej opinii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj nadaję przesyłki przez Sendit i Tobie też proponuję zacząć Smile masz do wyboru kilku kurierów i mówiąc szczerze ja nigdy się jeszcze na żadnym stamtąd nie zawiodłem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszperaj w pośrednikach, mnie to zawsze zależy an tym żeby był tani kurier , więc ja korzystam z takich platform kurierskich z dośwaidczeniem. Oni dbają o jakość usług, masz monitorowanie paczki, latwą komunikacje z biurem obsługi i z kurierami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy