FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
łazienka marzeń
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 4:38 pm    Temat postu: łazienka marzeń Odpowiedz z cytatem

Upatrzyłam taki grzejnik http://iterma.pl/nameless/1/338/ . Co o nim myślicie? Ogrzeje 15 metrową łazienkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że będzie w sam raz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie ok Smile Ja upatrzyłam kabiny novellini http://megalazienki.pl/producent/id/25 i jestem oczarowana. Bardzo mi się podobają. Na razie łazienka się robi od podstaw, więc do kabiny to może za 2 tygodnie dojdziemy. Ale zapiszę sobie aby nie zgubić. I to producent więc najtaniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w swojej łazience widziałabym taką pralkę http://www.mixmedia.pl/pralka-samsung-wf70f5e0w2w-eco-bubble,id-100887 i wannę z hydromasażem. Niestety to marzenie ściętej głowy bo póki co nie mam szans na własne mieszkanie ale kto wie... może za jakiś czas się uda. Na pewno w kredyty nie zamierzam sie pakowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bianca89
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 31

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dopiero będziemy urządzać nasze nowo zakupione mieszkanie, mam już troszkę sprzętu na oku ale ceny mnie przerażają i z moimi dochodami to może za kilka lat zrobimy. Przeglądaliśmy też oferty pożyczek https://www.finsano.pl/ Zastanawiamy się czy odkładać kilka lat na wymarzona łazienkę czy zrobić od razu i spłacać niewielką ratę. Formalności można załatwić przez internet. Musimy to dokładnie przemyśleć. A może ktoś zna jakąś stronkę z aranżacjami łazienek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami wystarczy wymiana kilku elementów i już całość prezentuje się inaczej Wink U mnie kiedy zdecydowaliśmy się wymienić kaloryfery w domu, zamontowaliśmy również nowy w łazience. Na http://www.instalprojekt.com.pl/ znalazłam taki typowy do łazienki, który spełnia także rolę suszarki. Problemu nie stanowiła nawet stara instalacja w domu, teraz jest nie tylko ładniej ale i praktyczniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 8:09 am    Temat postu: lazienka Odpowiedz z cytatem

Optycznie można powiększyć łazienkę instalując spore lustro. A wąskiej, zgrabnej pralki szukałam na stronie electro.pl Udało się, pasuje idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bojfrend
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 12
Skąd: Sosnowiec Zagłebie

PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez brałem pralkę wąską na avans.pl kupowałem, nie powiększyła mi lazienki no ale ... ładowana od góry, nie robie prania nie wiem czy dobra. Optycznie na pewno łazienke powiększają półki w ścianie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bryks
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 86

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o takich umywalkach http://marmurowe.pl/blaty-umywalki-schody-i-inne/247-umywalki-granitowe-nablatowe-czarne-41x41x14-black-granite.html? Ktoś ma coś w tym klimacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tebarters
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam - lustra do łazienki warszawa które na pewno dodadza uroku łazience, która na pewno zachwyci nie jedną osobę sam sobie zamontowałem takie lustra i naprawdę fajnie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qulka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 16

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jaka to jest wasza łazienka marzeń? Nic nie piszecie o kolorystyce, układzie elementach ozdobnych.
_________________
Sprzedaż i wynajem nieruchomości - Wrocław, Legnica, Lubin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy łazienkę od strony ulicy i zastanawiam się co zrobić by nic nie było widać przez okno. Wiadomo - roleta. Mi jednak marzy się inne rozwiązanie a mianowicie - http://stefania.pl/szklo-profilowe/ Wydaje mi sie, że takie szkło wygląda efektywnie i praktycznie nic przez nie nie widać. Macie coś takiego u siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można dać lustro weneckie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się duża łazienka z wanna i prysznicem Sanswiss. Niestety póki co mogę pomarzyć. Mam małą łazienkę do której mieści się jedynie prysznic. Bardzo podobają mi się duże i jasne łazienki z subtelnymi dekoracjami. Zdecydowanie mają to coś w sobie. Dla mnie łazienka to miejsce gdzie można się zrelaksować dlatego zależy mi na tym by wyglądało jak najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Besco
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Besko

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duże i jasne łazienki to spory komfort. Można je wyposażyć w wygodne wanny z hydromasażem. Jednak mała łazienka może być również komfortowa. Trzeba tylko wykonać ją z pomysłem i całkowicie zagospodarować przestrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy