FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lodówka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 10:42 am    Temat postu: Lodówka Odpowiedz z cytatem

Hej! Muszę kupić nową lodówkę , ze starej cieknie i nie nadaje się już do użytku. Co możecie mi polecić, może macie jakiś sprawdzony model ? Wypatrzyłam tutaj takie https://www.sferis.pl/lodowki-1909 mają dobre ceny , tylko nie wiem jaką wybrać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakie masz potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi to potrzebna jest zamrażarka, bo jakoś tak dużo więcej ostatnio kupuję i czasem muszę mrozić, jak na zapas kupię, albo goście odwołają wizytę. Myślałam długo nad tym, jaką pojemność muszę mieć i jaka marka długo mi posłuży, aż w końcu znajoma doradziła mi taką https://www.ceneo.pl/Zamrazarki/p:Liebherr.htm . Czy ją znacie? Mieliście może od niej sprzęd AGD? Jak się spisywał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam lodówkę Beko i sobie chwalę. Wcześniej miałem marki Amica, ale wysiadła i nowa jest dużo lepsza, cicha i lepiej chłodzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartinBic
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 65

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle ze o wiele lepszym rozwiazaniem jest po prostu kupienie lodowki z zamrazarka np tutj jest fajna opcja - Zamrażarki A+++ na Ceneo.pl zobacz jak to wyglada i daj znac czy ci odpowiada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę fajnie się składa, że wypowiadacie się w tym temacie. Mi jakiś czas temu udało się natrafić na stronę: naprawa lodówek Warszawa Akurat pech chciał, że nasza lodówka przestala chłodzić. Już myślałam o zakupie nowej, ale wystarczyło ją po prostu naprawić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Nie Cze 28, 2020 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to w ogóle jestem na etapie remontu domu, do którego niebawem będziemy się wprowadzać. Teraz został nam ostatni etap - wyposażenie kuchni. Bardzo podoba mi się styl retro i właśnie w takim stylu utrzymany jest cały dom. Zastanawiam się tylko czy do kuchni kupić klasyczną lodówkę, czy jednak lodówka retro będzie lepszym wyborem? W sieci trafiłam na ten artykuł https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/lodowka-retro-zobacz-najpopularniejsze-modele-2954.html i powiem szczerze, ze jestem zachwycona tymi kolorowymi lodówkami - w szczególności w kolorze błękitu. Ktoś z was postawił na takie rozwiązanie? Jak się u was sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak się zepsuje to warto wiedzieć, kogo najlepiej wezwać w celu jej naprawy. Dobrym rozwiązaniem będzie Arkadiusz Migas - serwis i naprawa urządzeń AGD Wrocław i okolice: http://serwisagd.wroclaw.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roderick74
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem ofertę sklepu internetowego https://inlago.pl i przeglądam dostępne modele lodówek. W asortymencie można znaleźć sprzęty gospodarstwa domowego różnych producentów i w różnych cenach, zależnych od modelu i jego parametrów. Przed wyborem należy zdecydować, czy będzie to urządzenie wolnostojące, czy do zabudowy oraz, czy będzie mieć funkcję chłodziarki i zamrażarki w jednym urządzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2020 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie już gdzie kupić filtr do waszej lodówki? Ja ostatnio odkryłam sklep https://strefafiltrow.pl/samsung-da29-10105j-aqua-pure-plus-hafex-filtr.html . Można tam zakupić praktycznie filtry najróżniejszego pokroju, bo do dzbanków filtrujących, ekspresów do kawy etc. Dlatego warto się tam rozglądnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo oryginalne lodówki ma w ofercie Electrolux. Polecam rzucić okiem na linię Black Matt. W tej kolorystyce dostępne są także eleganckie piekarniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samsung albo LG, jak kupowałam lodówkę w zeszłym roku to korzystałam z rankingów takich sprzętów przed wyborem, zobaczcie tu w artykule https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-ranking-lodowek.bhtml . Wydaje mi się, że zaproponowane modele to rzeczywiście górna półka jest. Śmiało każdy z wymienionych można kupować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vadeweria
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest lodówka wolnostojąca AMICA FK3356.4GBDFZAA Jest cicha, pojemna i ma klasę energetyczną A++, także jest energooszczędna. No i do tego bosko wygląda, jest czarna, a nam się taka marzyła. Kupiliśmy ją online tu
https://www.agddesign.pl/amica-chlodziarko-zamrazarka-fk3356-4gbdfzaa,id119558.html W tym sklepie internetowym znajdziecie profesjonalne urządzenia AGD, wybór mają ogromny i fachowo doradzają a do tego ceny są zdecydowanie w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 5:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o lodówki Electroluxa to warto także zainteresować się serią MultiSpace. Lodówki te zapewniają większą pojemność niż standardowe modele do zabudowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór lodówki tak jak każdego innego urządzenia powinien być dobrze przemyślany. Na kilka rzeczy trzeba uwagę zwrócić przy wyborze, nie tylko na samą cenę. Zawsze można poradzić się sprzedawcy, oni się znają. Jak będę w centrum handlowe poznań to przy okazji też muszę popatrzeć na lodówki. Moja mama chce większą dla siebie kupić, chcę się wstępnie rozeznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy