FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ślubne sprawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już jestem sporo lat po ślubie, a nadal czasem dowiaduje się czegoś o czym nie miałam pojęcia. Ostatnio trafiłam na artykuł dot. noszenia obrączek, który znajduje się pod tym adresem https://www.karkosik.pl/blog/poradniki/na-ktorej-rece-nosi-sie-obraczke . Powiem Wam, że nie miałam pojęcia o niektórych kwestiach w nim zawartych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu Narzeczonych zadaje sobie pytanie, jakiego szampana wybrać na najważniejszy dzień w swoim życiu. Podczas wyboru szampana zastanawiamy się jaki będzie najlepszy i gdzie kupić. Sama to przerabiałam kiedyś i powiem wam że dobry szampan an wesele kupicie w sklepie Dom Szampana. Toast musi być wyjątkowy, warto więc zadbać o równie wyjątkowy trunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do sukienki to ja swoją kupiłam w salonie Magdalena w Olsztynie http://magdalena.olsztyn.pl/ i jestem do dziś nią zachwycona Smile Mają fajny wybór i panie sprzedawczynie bardzo dobrze doradzają. Sporo dodatków tez tam mają i nawet męskie garnitury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam teraz ogromny dylemat, kogo zaprosić na mój ślub. Został mi jeszcze rok ale listę gości wolałabym przygotować wcześniej. Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat https://www.zapi.pl/blog/kogo-zaprosic-na-wesele-kogo-trzeba-a-kogo-wypada-b62.html i nadal poważnie rozmyślam o tej kwestii. Może Wy macie jakieś praktyczne porady?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaprosic na wesele trzeba tylko te osoby, ktore sie chce aby byly na weselu. Nie ma co sie bawic w 'wypada zaprosic' czy 'bo to kolezanka ciotki mamy'Razz
Mozesz takze poczytac darmowy Magazyn Wesele - tam znajdziesz takze porady na ten temat, ale i takze np moda na ślub czy porady ślubne. Warto czytac takie magazyny, szczegolnie ze ten jest darmowy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy hotel Libero w urokliwym Miliczu http://www.hotel-libero.pl/ Bardzo byliśmy zadowoleni, 100% profesjonalizmu i zaangażowania obsługi do tego fajna sala, wystrój, dobra kuchnia – wszystko nam pasowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie duże znaczenie na slubie ma pierwszy taniec. Warto zapisać się do dobrej szkoły tańca - pierwszy taniec KRaków. Dzięki temu będzie można przygotować całą choreografię, która będzie niezapomniana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi wszystkimi weselami to jest stanowczo za dużo zachodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kattaq12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja długo miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej sukni ślubnej. Po wielu wizytach w salonach postanowiłam pójść do krawcowej i zlecić szycie sukni ślubnej na wymiar. Powiem wam że to był świetny pomysł ponieważ całość wygląda idealnie i dobrze na mnie leży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że atrakcje są najważniejsze Smile mąż zajmuje się wynajmowaniem fotobudek - wiecie jakim zainteresowaniem się to cieszy? ma mnóstwo klientów! co prawda stawia przede wszystkim na jakość i jak ktoś raz od niego wynajmie to wraca ale ogólnie sporo osób się tym zajmuje w okolicy i każdy ma wzięcie. Mąż ma sprzęt produkcji Smove, to jeden z czołowych producentów takich urządzeń i godny polecenia, tylko do nich mamy zaufanie. A jak się siedzi w tym biznesie to szybko się ocenia co jest warte uwagi a co nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję opinii o sklepie, a dokładnie chodzi mi o grawernię > https://www.grawernia.pl/p3043,topper-na-tort-slubny-figurka-top032.html Moja siostra planuję ślub i staram się jej pomóc w kwestiach organizacyjnych. Chciałam zamówić figurkę na tort weselny, bo wiem dokładnie jaki ma gust i czego potrzebuje. Powiedzcie mi co o tym sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pskk123
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio coraz bardziej w modę ślubną wchodzą obrączki wolframowe, słyszeliście o takich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć również odpowiednio wcześniej o alkoholu na wesele. Ważny będzie na pewno szampan, który powinien być jak najlepszy. Jakby ktoś szukał sprawdzonych szampanów do siebie na wesele to polecam zajrzeć na https://dom-szampana.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie juz od dawna interesuje się szyciem, i postanowiłam uszyć sobie dodatki do sukni sama. Nawet znalazłam sklep https://flek.pl/4/artykuly-krawieckie , w którym mają dosłownie wszystko czego potrzebuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merri2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem właśnie po ślubie i cieszę się że mam to już wszystko za sobą. Nie powiem ponieważ miałam mnóstwo pracy i przygotowań do tej ceremonii. Dziewczyny jeżeli nadal zastanawiacie się nad domem weselnym to zdecydowanie polecam wam ten https://amarlis.pl . Wszystko wyszło idealnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 6 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy