FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Majówkę czas rozpocząć!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wackos20
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:16 am    Temat postu: Majówkę czas rozpocząć! Odpowiedz z cytatem

Już wkrótce majówka, a z nią griilowanie i słoneczne dni. majówkę co roku spędzam z znajomymi na wspólny pałaszowaniu mięsa z grilla. W tym roku jedziemy w góry do Szczyrku. Mamy nadzieje, że pogoda dopisze i będziemy mogli cieszyć się słońcem. Jak Wy spędzacie majowe dni? Wyjeżdżacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już niedługo Smile Mamy rezerwację w Zakopanem w http:/malydworek.pl/ Już tam kiedyś byliśmy ale zimą, więc zamarzyło nam się spędzenie tam kilku dni wiosną no i spodobał nam się ich pakiet majówkowy. Miejsce gdzie będziemy mieszkać- piękna willa - położone jest w cichej okolicy, ale całkiem niedaleko stamtąd do Krupówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miska699
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku w majówkę będę się bawić na weselu u koleżanki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że tego roku nikt nudzić się nie będzie:) Ja również, bo postanowiłem zorganizować dla siebie i rodziny kilkudniową wycieczkę kamperem. Już zimą gdy poczytałem na https://kampery-wynajem.pl/ o opcji wypożyczenia kampera mocno utkwił mi w głowie ten pomysł. A teraz wreszcie go zrealizuję. Mam nadzieję, że nie ostatni raz o ile żonie się spodoba;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eridalf
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie pomyślałeś, żeby doradzić się wśród najbliższych? Ja często rozwiązuję sprawy w taki sposób.
_________________
Co ma ptak za całe to swoje ciwit, ciwit, kiedy przychodzi zima? Musi marznąć i głodować, ale to przecież takie wzniosłe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neoma04
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Jaroszewice

PostWysłany: Pon Mar 25, 2024 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wraz ze swoim mężem i naszymi dziećmi wybieramy się na majówkę w góry! Zależy nam na spędzeniu czasu razem, a przy okazji cieszeniu się pięknem przyrody. Góry oferują wiele możliwości do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Czekają nas piesze wędrówki, jazda na rowerze, pikniki i zwiedzanie okolicznych atrakcji.
_________________
Gdzie na majówkę z dziećmi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy