FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Makijaż permanentny na wesele
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
armsorrow
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 11:21 am    Temat postu: Makijaż permanentny na wesele Odpowiedz z cytatem

Witam, proszę o opinię pań które miały taką przyjemność, w postaci makijażu permanentnego. Zastanawiam się nad takim, mam jeszcze cztery miesiące do wesela
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama jestem posiadaczką makijażu permanentnego od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona. Jeżeli się na niego zdecydujesz to pamiętaj o oddaniu się w ręce doświadczonej linergistki. Ja ze swojej strony polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Zerknij sobie na jej fanpage na facebooku, tam zamieszcza fotki swoich dotychczasowych prac. Staranność, precyzja i naturalny efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że taki makijaż potrzebuje czasu, aby wszystko się zagoiło, aby barwnik jeszcze mógł zrobić się troszkę jaśniejszy i musi być jeszcze czas na poprawę, dlatego takiego zabiegi, jak makijaż permanentny brwi wrocław nie robi się zaraz przed weselem, ale można go wykonać spokojnie kilka miesięcy przed.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 249

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robilam w Dermed w Katowicach Smile https://katowice.dermed.pl/pl/ efekt bardzo naturalny, cena fajna wiec jestem zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, taki makijaż musi być zrobiony odpowiednio wczesniej, Chociaz ja osobiscie troche sie obawiam takich zabiegów bo jak sama nazwa wskazuje - to makijaż trwały. Lepiej zrobić sobie makijaz taki normalny przed weselem. JA korzystalam z uslug Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-okolicznosciowy-z-dojazdem-krakow/ Oni wykonują taki makijaż okolicznościowy z dojazdem w krakowie - oszczedzilam sporo czasu i stresu. Widac ze maja doswiadczenie bo nie minela godzina a zrobili mnie na bóstwo Smile Uzywają swietnych kosmetykow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż permanentny? A nie wolałabyś na weselu wyglądać naturalnie i ładnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że obecnie taki makijaż permanentny jest robiony takimi technikami i tak wysokiej jakości preparatami, że wygląda się naprawdę naturalnie. Ja zdecydowałam się na taki właśnie makijaż brwi i wykonałam go tutaj https://www.permanentny.com/ . Jaka to wygoda wstać i nie musieć się malować, tylko wytuszować rzęsy. Efekt jest rewelacyjny, a dla mnie to niesamowita wygoda. Jeszcze marzą mi się kreski na oku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo pinki jak fajnie, ja też robiłam sobie brwi i kreski na górnych powiekach u Dominiki. Nie wiem jak ona to robi ale idealnie dobrała kształt, nasycenie kolorów. Wszystko wygląda mega naturalnie a przy tym perfekcyjnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetny pomysł
Ja też mam taki makijaż
Wykonywałam go tutaj https://laserskincare.pl/cennik-makijaz-permanentny/
Jestem bardzo zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wykonać ten makijaż na wesele, no to radzę zgłosić się z tym do dobrej kliniki, aby Ci tego nie zepsuli, ja idąc na taki zbieg skorzystałam z porównywarki klinik https://klinikiurody.com.pl/ i dzięki niej tak naprawdę trafiłam w dobre ręce i wykonano mi przepiękny makijaż, który wygląda bardzo naturalnie

Ostatnio zmieniony przez mesler dnia Pon Cze 17, 2019 4:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki manicure sprawdzi się według Was na taką imprezę jak wesele? Mam w tym roku zaproszenie już na 3 wesela. Myślałam żeby może zrobić sobie manicure hybrydowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż permanentny na wesele to bardzo dobre rozwiązanie. Sama miałam taki makijaż na swoim weselu i mogę powiedzieć że wyglądam pięknie na wszystkich zdjęciach. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to wybierzcie się do salonu Perfect Glamour. Tam wykonali mi piękny makijaż permanentny, dzięki któremu dobrze się prezentowałam podczas ślubu oraz wesela.

Ostatnio zmieniony przez celta dnia Pon Wrz 30, 2019 6:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polla
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 61

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny to i ja od siebie też polecę Dominikę Kossakowską z Jest Pięknie. Ma talent, pracuje na dobrych jakościowo barwnikach. Dba o klienta od początku do końca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście mam ładne rzęsy. Ale z brwiami koniecznie muszę coś zrobić, bo wygladaja jak wyskubane, matowe po prostu straszne. Dlatego mam zamiar skorzystać z tej oferty https://beautyandyou.com.pl/ Poczytalam sobie opinie i wszystkie są pozytywne. Mam więc nadzieję że jak zagęszczę brwi to będą miały naturalny wygląd, a ja wreszcie odetchnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za porządnym salonem kosmetycznym, który zajmuje się wykonywaniem makijażu permanentnego to polecam wam http://www.charismabeautyclinic.pl/ we Wrocławiu. Sama robiłam tam makijaż permanentny na moje wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy