FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Makijaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż to dla wielu kobiet bardzo istotna kwestia. Piękny kolor cery, zaznaczone kości policzkowe, uwydatnione oczy, czy świetnie podkreślone usta to efekt, do którego dążymy. Jednak wiele pań nie potrafi się malować, przez co zamiast przewidywanych rezultatów otrzymują efekt maski. Aby zrobić dobry podkład pod makijaż, należy najpierw wybrać odpowiedni dla siebie aplikator. Może to być gąbeczka do makijażu lub pędzel (najlepiej wykonany z syntetycznego włosia, ponieważ nie wchłania tak bardzo kosmetyku jak ten z włosia naturalnego). Jeśli wybierzesz gąbkę, nałóż na nią odrobinę kosmetyku, po czym zacznij wklepywać go w twarz. Dzięki temu uzyskasz bardzo naturalny efekt oraz dobrą bazę pod pozostałą część make up'u. Jeżeli chodzi zaś o same akcesoria, to polecam ci https://toolsforbeauty.eu/pl/10-usta Produkty Tools For Beauty są solidne i trwałe, gdyż zostały zaprojektowane z troską o najmniejszy szczegół i wyprodukowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Idealnie sprawdzają się nie tylko w domowym zaciszu, ale także w profesjonalnych salonach kosmetycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makijaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio lubię kosmetyki mineralne, są zdrowsze dla skóry więc warto o nich pomyśleć, ja widze po skorze ze jest w lepszym stanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja preferuję na co dzień delikatny makijaż - make up no make up Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie mam wśród moich kosmetyków makijażowych hitow, jednak makijaz oczu jest dla mnie bardzo ważny, duzo czasu poświęcam na to aby oko było ładnie pomalowane. Jakiś czas temu nosiłam także sztuczne rzęsy, musze pzyznać ze robiły robotę bo oko było bardzo efektowne i mega podkreślone. Osobiście wole najpierw obejrzeć produkt, co ostatnio robiłam w sklepie przy ulicy Wiejskiej w Warszawie http://noblelasheswarszawa.pl/ Nowe kępki juz mam, wiec znowu bede zakładac rzęsy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam z usług makijażystki tylko i wyłącznie na bardzo wyjątkowe okazję, kiedy mogę pozwolić sobie na to, aby wyglądać troszkę lepiej. W przyszłym roku będzie moje wesele, więc wiadomo, że zależy mi, aby wyglądać pięknie. Zdecyduję się raczej na makijaż ślubny z dojazdem w krakowie http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-slubny-z-dojazdem-krakow/ ponieważ dzięki nim, moja siostra w dniu ślubu wyglądała przepięknie. Każdy był zachwycony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama robię sobie makijaż, zarówno na co dzień, jak i na większe okazje. Ale też całkiem sprawnie mi to wychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na co dzień maluje tylko rzęsy i używam delikatnego, matującego podkładu. O brwi i usta juz sie martwić nie muszę bo od roku jestem szczęśliwa posiadaczka makijazu pernamentnego Smile jeśli jeszcze nie macie - to polecam! W Warszawie w ciemno można sie zapisywać do Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie ( na ul. Wilczej).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kryssa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa jakich produktów Wy używacie do demakijażu? Zastanawiam się nad zmianą kosmetyków. Jest to ważne dla cery.
_________________
demakijaż koreański
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 4:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki ja też bardzo doceniam to co robi Dominika z Jest Pięknie. U mnie zadanie miała o tyle trudniejsze, że poprawiała pracę po kimś, kto chyba nie bardzo ogarniał temat ;/ ale wyszło pięknie więc i nazwa salonu trafiona w sedno Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polla
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 61

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny widzę, że nam się tu robi mini fan club Dominiki Kossakowskiej z Jest Pięknie Smile Ja tez robiłam u niej brwi i usta, jestem zachwycona efektem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto wziąc też pod uwagę zrobienie określonych kursów. Np na stronie https://lashdesign.pl/kursy-przedluzania-i-zageszczania-rzes/ można znaleźć świetne kursy przedłużania rzęs, więc warto tam zajrzeć, jeśli jesteście zainteresowane podniesieniem swoich umiejętności/kwalifikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym we Wrocławiu, które rozglądają się za sprawdzonym miejscem wykonującym makijaż permanentny polecam wybrać się do http://www.charismabeautyclinic.pl/ Sama byłam u nich już nieraz i mogę powiedzieć że osoby tam pracujące znają się na wykonywaniu tego typu makijażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dance30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 88

PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garen napisał:
Moim zdaniem warto wziąc też pod uwagę zrobienie określonych kursów.


No w sumie bardzo fajna sprawa Smile Własnie ogarniamy z dziewczyną tego typu działalność rozwijając salon fryzjerski. Zastanawiamy się jakie materiały najlepiej kupować.. Coś doradzasz? Myśleliśmy na przykład o czymś takim - https://www.poshlashes.com/pl,rzesy-na-pasku.html. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 361

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się zaniedbałam ostatnio. Konsekwencją jest brzydka i ziemista cera. Nie czuję się z tym dobrze. Musiałabym wybrać jakieś kosmetyki do pielęgnacji twarzy https://drogerialilaroz.pl/pielegnacja-twarzy Fajnie by było jeszcze wiedzieć, co najlepiej kupić. Koleżanka wspominała, że ta drogeria ma swoją siedzibę również we Wrocławiu i pracują tam osoby bardzo w temacie ogarnięte. Warto by się wybrać i zapytać czym naprawić bałagan do którego doprowadziłam. Drogeria Lilaróż sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi Stawowa 13 50-018 Wrocław dolnośląskie Wrocław Email: biuro@drogerialilaroz.pl Tel.: 71 793 13 95 https://drogerialilaroz.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy