FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Materiały wykończeniowe z Drew-Lux

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Nie Lip 16, 2017 7:52 pm    Temat postu: Materiały wykończeniowe z Drew-Lux Odpowiedz z cytatem

Poszukuje w dobrych cenach materiałów wykończeniowych podłóg, opasek drzwiowych i gzymsów. Natrafiłam na producenta wyrobów z drewna i zastanawiam się nad jakością tych produktów jak i tematem dostarczania zamówienia. Może ktoś z Was ich zna i podzieli się opiniami na ich temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego producenta choć muszę przyznać, że po zapoznaniu się z ich ofertą warta jest ona zainteresowania. Jeżeli martwisz się o jakość listw może warto zamówić sobie próbki ich próbki. Wówczas będziesz wiedziała czy odpowiada ci jakość danego produktu, Na ich stronie jest podane, że można wybrać trzy dowolne listwy i zamówić ich próbki opłacając tylko koszt transportu. Myślę, że to dobre rozwiązanie no chyba, że masz blisko i po prostu ich odwiedzisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sfagy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Zielona góra

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz do nich że chciałbyś dostać próbki bo jesteś zainteresowany. Podejrzewam że bez problemu ci je wyślą, w końcu nie będą chcieli stracić potencjalnego klienta Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sonia35
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat też ostatnio zastanawiał się nad ich ofertą,bo akurat ta firma znajduje się niedaleko budowy jego nowego domu:),ale z tego co mówił można zamawiać internetowo.Może zamów próbki i przekonaj się jak to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sfagy napisał:
Napisz do nich że chciałbyś dostać próbki bo jesteś zainteresowany. Podejrzewam że bez problemu ci je wyślą, w końcu nie będą chcieli stracić potencjalnego klienta Wink

Nawet na stronie Drew Luxu (Inne pytania czy jakoś tak) mają napisane, że można zamówic 3 próbki listw. Płacisz tylko koszt transportu. Moim zdaniem uczciwe podejście do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to jest gdy nie przegląda się wszystkich informacji. Oczywiście takie próbki znacznie ułatwią wybór. Zamówiłam i jestem bardzo zadowolona z otrzymanych próbek materiału. Próbki spełniają moje oczekiwania pod względem wyglądu, jakości i wykończenia. Przesyłka dotarła do mnie ekspresowo. Niebawem będę składać zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Tak to jest gdy nie przegląda się wszystkich informacji. Oczywiście takie próbki znacznie ułatwią wybór. Zamówiłam i jestem bardzo zadowolona z otrzymanych próbek materiału. Próbki spełniają moje oczekiwania pod względem wyglądu, jakości i wykończenia. Przesyłka dotarła do mnie ekspresowo. Niebawem będę składać zamówienie.

No widzisz Smile Wystarczyło bardziej wczytac się w stronę Wink A co wybrałaś dla siebie? Podłoga drewniana? Jakie listwy? Bo dużo od nich zalezy jeżeli chodzi o wygląd pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Subber
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę wam polecić taki sklep: http://www.listwypodlogowe.pl/ jeśli zamierzacie kupić listwy podłogowe. Sam u nich zamawiałem, mają ogromny wybór i dopasuje coś bez problemu do każdego rodzaju podłogi. No i ceny bardzo atrakcyjne w porównaniu z innymi sklepami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie porównać kilka ofert bo to równie bywa z tymi cenami.
https://aqrat.pl/blog/papierowe-zabawy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy