FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble do sypialni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klamunia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sie 06, 2017 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobór mebli zależy jest od wielkości sypialni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
inga991
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na meble zielona góra. Zastanawiam się nad zamówieniem tam łózka i szafy do sypialni. Planuję remont na wrzesień i chciałabym miec już wszystko pozamawiane żeby później nie latać i sie nie stresować, ze czegoś nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze w czasie jakiegokolwiek remontu szukam inspiracji na różnych stronach. Na przykład aby urządzić salon zajrzałbym na https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/modny-salon-2017 . Mi podoba się propozycja salonu bardziej luksusowego. Jest on dość klasyczny i zimny, ale nadal bardzo przyjemny. Wydaje mi się, że takie wnętrza nie przytłaczają. Jeśli chodzi o zamawianie mebli to ja bym poczekał z tym jak już się pomaluje salon i zrobi na nowo podłogi. Wtedy można przynajmniej jakoś dopasować meble. Bo czasem, niektórzy w swoich domach mają tak pasujące meble do otoczenia jak pięść do oka. Wiecie za ciężkie meble mogą sprawić iż całe pomieszczenie wygląda dość ciężko i bardzo przytłaczające. Zaś meble zbyt delikatne mogą pozbawić cały charakter pomieszczenia. Dlatego moim zdaniem powinno się dobierać meble do pomieszczenia. A nie każdy umie sobie uświadomić lub w wyobrazić jak dany pokój będzie wyglądało po nałożeniu tego odcienia farby i to jeszcze w połączeniu z daną podłogą. I przez to dużo osób nie potrafi dobrze dobrać do nich mebli. Ale nie mówię, że tak zrobić nie można.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najważniejsze jest, aby meble w sypialni były praktyczne i komfortowe. Najważniejsze jest oczywiście łóżko - powinno być nie tylko wygodne, ale i wytrzymałe. Tapicerowane będzie chyba najlepsze, takie z materacem termoelastycznym - trudno o bardziej wygodne. W Poznaniu w BlackArt mają takie łóżka i materace, zerknijcie na http://www.mebleblackart.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm wg mnie lozko tapicerowane nie jest specjalnie wygodne. Najlepszy pomysl to stelaz+wygodny materac. W ogole ja jestem minimalista - stawiam na przestrzen i mala liczbe mebli. W sypialni powinno byc lozko, jakies szafeczki obok niego i komoda, ewentualnie szafa. Ot, taki komplet jak tutaj: https://artstylmeble.pl/product-pol-3476-Ekskluzywna-sypialnia-Emily.html - wg mnie idealne, wystarcza do sypialni- nie potrzeba tam juz nic wiecej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już wszystko zależy od Waszego gustu.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 7:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilam
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 7:22 pm    Temat postu: Meble do sypialni Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam meble do sypialni z Ikei, kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Przy okazji skorzystałam z firmy: http://www.meblezdostawa.pl/
ich też serdecznie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrej jakości materace znajdziesz chociażby w Art-Medic Viscotherapy i to zaledwie za ok 1600 zł. To świetna alternatywa dla drogich materacy z górnej półki, zwłaszcza tych z wypełnieniem pianką termoelastyczną o gęstości 85kg/m3. Mogą też za niewielką dopłatą wykonac materac w całosci z dwiema twardościami,każda połowa posiada inny stopień twardości, na przykład średni i średniotwardy albo średni i twardy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wole praktyczne rozwiązania dlatego stawiam na łóżko ze skrzynią

Daje możliwość schowania nie tylko pościeli ale także innych przedmiotów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łosica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 80

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sypialnia jest akurat miejscem, które ma nas relaksować, dawać odpoczynek. Oczywiście ważne jest odpowiednie łóżko, ale też całe otoczenie, by tworzyło harmonijną i spójną całość. Dla mnie sypialnia jest takim pomieszczeniem o które trzeba szczególnie zadbać, by po ciężkim dniu można było się spokojnie zrelaksować i odprężyć. Strasznie mi się podobają meble grudziądz tworzone na wymiar. Jest to coś w co naprawdę warto zainwestować, gdy planuje się budowę domu, czy chociażby remont poszczególnych pomieszczeń. Oprócz pięknych i trwałych mebli, można również poprosić o doradztwo, a z pewnością firma z tak wieloletnim doświadczeniem będzie potrafiła wprowadzić najlepsze rozwiązania, które są zarówno funkcjonalne, ale i jak najbardziej odpowiadające gustom właścicieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwo
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 35

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że w sypialni najważniejsze jest duże, wygodne łóżko. ALe reszta też powinna do niego pasować, więc najlepszym rozwiązaniem jest kupno kompletu mebli. Mi podoba się taki jasny zestaw: http://www.ksiegamebli.pl/category/meble-do-sypialni. Meble są nowoczesne, elganckie i tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, lozko to podstawa. Sama zdecydowalam sie na najwieksze jakie bylo dostepne w salonie agata Very Happy strasznie sie rzucam po nocach, to przynajmniej mam miejsce Very Happy a lozko - niesamowicie wygodne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co możecie mi doradzić odnośnie szaf do sypialni ? Zastanawiam się nad zakupem, bo stara już nie wygląda najlepiej i chyba trzeba coś zmienić. Bardzo podobają mi się szafy przesuwne, takie jak w internetowym sklepie z meblami https://meblezet.com/24-szafy-przesuwne tylko mam do Was pytanko na jaki rodzaj się zdecydować ? Czy taki z lustrem, może przeszklony czy cały zabudowany ? Chętnie posłucham Waszych porad i wskazówek, może zwrócicie mi na coś uwagę, co ja mogłem przeoczyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartaPl
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 4:16 pm    Temat postu: Re: Meble do sypialni Odpowiedz z cytatem

Kamila_90 napisał:
Sklepy meblowe niestety karmią nas tanimi sklejkami, które momentami ceną nie ustępują meblom drewnianym, a ich wytrzymałość pozostawia wiele do życzenia. Dlatego najlepiej postawić na prawdziwe meble drewniane, które będą nam służyły przez wiele lat. Polecam świetny sklep meblowy Visby.pl z wyposażeniem sypialni, mają naprawdę solidne meble w bardzo dobrych cenach, namiary - Meble do sypialni z drewna

Przykłady z oferty:





jakie piękne meble!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grelo
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 12

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc jeśli nie chcesz sklejki to sprawdź sobie Meble Grabo. To jedyne meble w sensownej cenie jakie znam które są wykonane z prawdziwego drewna, może coś ci przypadnie do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy