FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble na wymiar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Farenor
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 9:05 am    Temat postu: Meble na wymiar Odpowiedz z cytatem

Siemanko! Zamawiał ktoś z was meble na wymiar czempiń i może powiedzieć jak z jakością tych produktów? Dębowy mebel mebelkowi nie równy Very Happy Chce mieć prestiżowy pokój dlatego pytam, pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile takie meble mogą kosztować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakie i z czego robione. Najdroższe są z litego drewna, natomiast ze sklejki czy płyty MDF nie polecam ze względu na jakość. Takim wyjściem "po środku" będą meble fornirowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze najlepsze, sami takie mamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także i w naszym wnętrzu nie mogło zabraknąć mebli kuchennych na wymiar . UNIKKON akurat dysponowali najatrakcyjniejszą opcją cenową w tym wypadku, także rozsądnie było z tego skorzystać. Ich oferta w pełni sprostała moim wymaganiom, przez co i Tobie zalecałbym skupić się na tej ofercie a robi to wrażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3691

PostWysłany: Pią Sty 07, 2022 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się wykonać meble na wymiar do pokoi dzieci bo pomieszczenia znajdują się na poddaszu i ciężko było znaleźć meble, które będą funkcjonalne. Takie zamówienie możecie zrealizować w sklepie http://www.miretto.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubulo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 208

PostWysłany: Pon Sty 10, 2022 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz wybór co do mebli padł na firmę https://alwood.pl z Sosnowca. Zamówiliśmy u nich pod wymiar szafę do sypialni a do tego meble do kuchni które dowolnie skomponowaliśmy. Wszystko jak na razie sprawuje się doskonale i wygląda estetycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leopold6098
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble to wydaje mi się, że fajnie kupować garderoby mińsk mazowiecki ma naprawdę ciekawe oferty. W tym mieście jest sporo sklepów z meblami, dlatego też na pewno znajdziemy coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, to i ja mogę wam pomóc. Od razu zaznaczę, że zgadzam się, że meble na wymiar to najlepsza opcja, ma się w końcu wtedy wpływ na wielkość, rodzaj materiałów, wykończenia, kolor mebli i są one wtedy najlepiej dopasowane do przestrzeni, funkcjonalne. Nam porządne, solidnie wykonane meble, które będą nam służyć długimi latami wykonała firma Valentin z Międzyrzecza https://www.valentin.com.pl/kontakt Wszystko wykonali z dobrych materiałów, z dbałością o szczegół i to jeszcze w rozsądnej cenie, także jesteśmy w 100 % z ich usług zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muskul
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 119

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na wymiar to oczywiście super opcja. Tylko mankament jest taki, że długo się na nie czeka. Bo stolarze to teraz mają kosmiczne terminy przynajmniej u nas. Mama czekała na swoje łącznie 8miesiecy i ciągle cos było nie tak. Dlatego ja zamówiłam meble kuchenne w Ikei i było bez problemu. Na montaż przyjechała ta ekipa https://montiermebli.pl/ terminowo jak się umawialismy bez kombinowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wam podpowiem fajne, modułowe rozwiązanie z profili aluminiowych do projektowania szafek, regałów i stolików. Zerknijcie sobie a ofertę firmy Alu Cube, dzięki ich ofercie stworzycie sobie mebel idealnie dopasowany do waszych potrzeb. Projekt mebla wykonacie na stronie internetowej firmy za pomocą przygotowanego przez nich programu, na koniec pokaże wam się wizualizacja i cena. Zachęcam was do zabawy https://alucube.pl/zaprojektuj My dzięki temu mamy świetne, solidne i bardzo funkcjonalne meble, w 100 % dopasowane pod nasze wymagania względem wielkości czy rodzaju materiału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zamawiałam meble na wymiar, a konkretnie były to meble do sypialni. Materiały zamówiliśmy na stronie Kronosfera, a konkretnie była to płyta meblowa laminowana Dąb Clubhouse Szary K079 PW: https://kronosfera.pl/k/plyta-meblowa-laminowana-dab-clubhouse-szary-k079-pw-grubosc-mm-18-wymiary-2800-x-2070-mm,1151,1133?tr=7 Meble wyszły super, świetnie prezentują się wewnątrz i są dokładnie takie, jakie chciałam mieć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kazikdobry
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 218

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie stawiam na gotowe meble - zafascynowały mnie meble w stylu loftowym - ciekawą ofertę znalazłem przeglądając polecany artykuł https://www.dobre-zycie.pl/meble-loftowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy