FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
meble w stylu loftowym na wymiar - gdzie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 9:45 am    Temat postu: meble w stylu loftowym na wymiar - gdzie ? Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Zamarzyłam sobie, że moje nowe mieszkanie będzie urządzone w stylu loftowym. Teraz szukam miejsca, gdzie mogłabym zamówić meble zroboone pod wymiar i właśnie w takim charakterze. Może są jakieś sieciówki, gdzie znaje takie produkty? Czy lepiej szukać producentów ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 w sieciówkach może i znajdziesz jakieś meble w takim stylu ale tam już masz gotowe produkty więc o jakimkolwiek personalizowaniu ich nie ma mowy. Jeśli chcesz coś naprawdę oryginalnego i robionego pod wymiar to polecam poszukać jakiegoś producenta. Google powinno pomóc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też jakiś czas temu przekonałam się do takich wnętrz, kiedyś wydawały mi się takie surowe i kompletnie nie przytulne ale to jednak nie prawda. jeśli chodzi o producenta to na myśl przychodzi mi tylko George Azzar ( polska firma). Sama u nich zamawiałam i polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi Smile Pinki o tej firmie nie słyszałam, możesz napisać coś więcej ? jak z jakością i ceną ? Skoro to meble robione na zamówienie to trzeba poczekać jakiś czas na dostawę ? Jak długo ? Z góry dzięki za informacje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co dostawa jest dość szybka bo z tego co pamiętam to u mnie było to coś w granicach 6 tygodni. Generalnie to nie jest długo biorąc pod uwagę, że wszystkie meble są robione na zamówienie. Jakość super, ceny też nie wygórowane. A no i kolejny duży plus to fakt darmowej dostawy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki poni Smile już stworzy lam liste i w tym tygodniu bede już zmawiać Smile szczerze mowiac to troszke zaluje, że nie bede miec ich od razu no ale tlumacze to sobie, ze jednak na coś oryginalnego i niepowtzralnego trzeba jednak troszke poczekac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chce się mieć takie oryginalne meble, których nie da się znaleźć w salonach to można skorzystać z pomocy firmy, która je robi. Wiór Płyt z Wyszkowa zajmuje się produkowaniem mebli na zamówienie. Mają w tym doświadczenie, więc zrobią takie meble, jakie kto chce. Często je zmieniacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ok ikonka1 to daj znać jak już dostaniesz meble, jestem ciekawa Twoich wrażeń a im więcej opinii tym większa szansa, że więcej ludzi będzie miało okazję skorzystać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy