FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mechanik
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 6:00 pm    Temat postu: Mechanik Odpowiedz z cytatem

Pilnie poszukuję kontaktu do dobrego warsztatu samochodowego z Trójmiasta lub okolic. Czy możecie kogoś polecić albo wiecie coś o firmie http://autoserwispremium.pl/firma/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z trójmiasta nie znam niestety. Ja sama szukam teraz jakiegoś sprawdzonego miejsca z Krakowa lub okolic. Może ktoś cos ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz w okolicach Krakowa to dla mnie bezkonkurencyjny jest Auto Serwis Wadowicka. Można tam zrobić za darmo przegląd auta na linii diagnostycznej. Ja przechowuję tam też opony w dobrej cenie ( 59 zł ). Dodatkowo przy wyborze tej opcji dostaje się voucher o wartości 30 zł na zewnętrzne mycie auta. Firma dba o klienta i przy okazji jego kieszeń Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gagi88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Gryfino

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo świetnych porad w tym temacie można znaleźć w Internecie Smile Coś o tym wiem Wink
_________________
Problemów nie da się rozwiązać na tym samym poziomie świadomości, który je wykreował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilla31
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 120

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam sprawdzony warsztat dla odmiany w okolicach Wawy, a konkretnie Marki. Rzetelne i w pełni profesjonalne podejście do Klienta gwarantuje serwis Honda Matraszek. Polecam! Biorą na warsztat wszystkie marki, a nie tylko hondy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Falownikowy44
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2017
Posty: 15
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze sprawdzam opinie w wizytówce google przed wyborem konkretnego warsztatu czy firmy usługowej - jak dotychczas się jeszcze nie zawiodłem na tym sposobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 48

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lilla31 napisał:
Ja mam sprawdzony warsztat dla odmiany w okolicach Wawy, a konkretnie Marki. Rzetelne i w pełni profesjonalne podejście do Klienta gwarantuje serwis Honda Matraszek. Polecam! Biorą na warsztat wszystkie marki, a nie tylko hondy Smile


Również mogę polecić to miejsce, jeśli chodzi o warsztat w tej okolicy, to nie ma sobie równych Smile Mają rzetelne, bardzo uczciwe podejście do Klienta, co wcale nie jest standardem (niestety). Do tego są konkurencyjni cenowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 82

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opinie internautów mogą dać obraz na temat jakiejś usługi czy miejsca





see
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami bardziej niż mechanik przydaje się wulkanizator. Ja niedawni znalazłam wulkanizację mobilną na stronie http://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-myslowice-24-h/ . Całkiem niedaleko, więc zadzwoniłam i skorzystałam z pomocy. Teraz numer mam już zapisany w telefonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
set
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 15
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd macie opony? Ja osobiście zakupiłem swoje na https://www.uniroyal.pl/ i jestem bardzo zadowolony, ponieważ są one w naprawdę korzystnej cenie, a ich jakość jest niesamowicie zadowalająca. Zresztą, opony to opony. Muszą być solidne. Mój brat bardzo dużo driftuje, więc opony non stop są pościerane. Odkąd mamy uniroyal - nie wymieniamy ich tak często, jak wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zawsze kłopot z tym, czym jeździć do pracy, jeśli muszę oddać samochód do mechanika. Na szczęście teraz rozwiązanie znalazło się samo. Mamy przecież wypożyczalnię http://4mobility.pl/ U nich dużo bardziej opłaca się wynająć samochód na dojazd do domu niż zamawiać taksówkę, bo samochód jest wypożyczany na minuty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w Lublinie i rozglądacie się tutaj za dobrym serwisem samochodowym to skontaktujcie się z www.autotrans.com.pl Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam, czy jeżeli sprawdzał byś częściej stan auta, to nie byłoby problemu z obecną naprawą samochodu? Jeśli masz forda to możesz wziąć udział w https://bit.ly/2RlmQ3Q zimowej akcji promocyjnej która bierze na tapet inspekcje samochodu. Czasami takie krótkie i szybkie inspekcje mogą nam poprawić stan mechaniki w pojeździe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli również potrzebujesz pewnego miejsca dla Hondy to ze swojej strony zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę serwisu HondaPlaza który moim zdaniem zdecydowanie wyróżnia się wśród konkurencji jeżeli chodzi o jakość przeprowadzanych realizacji, poziom obsługi oraz terminowość bo tutaj nie ma się wręcz do czego przyczepić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Radzionkowie mam sprawdzony adres: http://serwis-nowakowski.pl/ Nie raz, nie dwa korzystałem z ich warsztatu i zawsze jestem zadowolony z ich usług. Mechanika, lakiernictwo, blacharstwo, diagnostyka pojazdów, serwis samochodowy, a także wypożyczalnia samochodów – kompleksowo działają a ceny mają na przeciętną kieszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy