FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Medycyna estetyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elka0290
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie jeszcze zabiegi w Magicznej Klinice mi możecie polecić? Szukam właśnie fajnych propozycji i jeszcze nie wiem konkretnie, na co się zdecydować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pią Mar 18, 2022 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje was sprzęt do salonów medycyny estetycznej, to ja od siebie polecam producenta https://www.monduniq.pl/pl mam ich urządzenia już sporo czasu i są odpowiednie, nie psują się ani nic w tym stylu. Poza tym mam także ich kosmetyki, są świetne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Nie Mar 20, 2022 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elka0290 napisał:
A jakie jeszcze zabiegi w Magicznej Klinice mi możecie polecić? Szukam właśnie fajnych propozycji i jeszcze nie wiem konkretnie, na co się zdecydować Smile


Tego wszystkiego w ofercie naprawdę jest tyle, że ciężko doradzić jeden zabieg Very Happy Sprawdzajcie sobie wiele różnych i na pewno coś dopasujesz do siebie po odpowiedniej konsultacji w Magicznej Klinice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Abill
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 20, 2022 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzicie, że wiele osób przesadza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież dzisiaj jest wiele różnych rozwiązań w zakresie poprawy swojego wyglądu. Na stronie https://lipoline.pl/plaski-brzuch-po-ciazy-challenge-mlodej-mamy/ dowiedziałęm się, co mogłoby sprawdzić się w konkretnym przypadku najkorzystniej. Po ciąży faktycznie może być ciężko wrócić do wcześniejszej sylwetki, więc warto wziąć to pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Pią Mar 25, 2022 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abill napisał:
Nie sądzicie, że wiele osób przesadza?


Chodzi Ci o to, że często ktoś robi sobie za dużo zabiegów? I często efekt jest przesadzony? Ja też tak myslałam, ale robiłam w Magicznej Klinice zabieg na "dolinę łez" i to mi bardzo pomogło. Nic nie wyglada sztucznie, a normalnie, bo u mnie z tym był spory problem. Wszystko zależy od zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 434

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie w Magicznej Klinice bardzo podoba mi się to, że wszystkie zabiegi wykonywane są tak, aby efekt był widoczny, ale oczywiście nie przesadzony. Śmiało można powiedzieć, że to prawdziwa poprawa wyglądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkadiusz1 napisał:
Ale przecież dzisiaj jest wiele różnych rozwiązań w zakresie poprawy swojego wyglądu. Na stronie https://lipoline.pl/plaski-brzuch-po-ciazy-challenge-mlodej-mamy/ dowiedziałęm się, co mogłoby sprawdzić się w konkretnym przypadku najkorzystniej. Po ciąży faktycznie może być ciężko wrócić do wcześniejszej sylwetki, więc warto wziąć to pod uwagę.


Można próbować na różne sposoby, ale niestety często są przypadki, że poza zabiegiem nic odpowiednio nie zadziała. Jeśli bylibyście zainteresowani, to Magiczna Klinika prowadzi konsultacje. Nie trzeba od razu po rozmowie się decydować, jeśli ktoś ma obawy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kowal022
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 70

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na swoim przypadku mogę potwierdzić, że konsultacja jest kluczowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majjka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

exi92 napisał:
Abill napisał:
Nie sądzicie, że wiele osób przesadza?


Chodzi Ci o to, że często ktoś robi sobie za dużo zabiegów? I często efekt jest przesadzony? Ja też tak myslałam, ale robiłam w Magicznej Klinice zabieg na "dolinę łez" i to mi bardzo pomogło. Nic nie wyglada sztucznie, a normalnie, bo u mnie z tym był spory problem. Wszystko zależy od zabiegu.


Zdecydowanie się z tym zgodzę Smile wszystko jest dla ludzi i jeśli tylko są możliwości i znamy umiar, to korzystajmy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 575

PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje was plastyka powiek, to w Warszawie warto zapisać się na zabieg do chirurga plastycznego Kochana https://powiekszanie-piersi.com/ na pewno się wszystkim doskonale zajmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mundi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 5

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za polecenie tak wielu ciekawych ofert. Niektóre gabinety medycyny estetycznej takie jak ten https://drzazgaclinic.pl/medycyna-estetyczna/ mocno mnie zainteresowały. Pytanie jakie zabiegi w obecnych czasach są najbardziej popularne? Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3346

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak dawno właśnie zapisałam się na endermologię brzucha do https://bonjour-gliwice.pl/ i powiem wam, że jestem mega zadowolona z wyboru. Efekt po zabiegu jest naprawdę fantastyczny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 184

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi medycyny estetycznej są jak najbardziej ok. Muszą jednak byc wykonywane przez profesjonalistów, którzy mają rękawiczki medyczne np. z https://www.grupa-anmar.pl/anmar/rekawice-medyczne/ oraz wiedzę na temat zabiegów. Ja byłam juz kilka razy na różnych zabiegach. Wybierałam miejsca, które są prowadzone przez osoby z odpowiednimi kompetencjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 4:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, warto wybierać się do salonów, gdzie przyjmują tylko i wyłącznie lekarze i to najlepiej z doświadczeniem. Na pewno znajdziecie ich w zespole Magicznej Kliniki. Prowadzą mobilną działalność wiec można ich spotkać w wielu różnych miastach w całej Polsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy