FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Medycyna estetyczna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 10:47 am    Temat postu: Medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali miejsca w którym można wykonać zabiegi medycyny estetycznej zerknjcie tutaj http://karolinakusnierz.pl/zabiegi
To najlepsza oferta na rynku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko medycynie estetycznej, byle by korzystano z niej rozsądnie i kiedy jest rzeczywiście taka potrzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resto
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie samo zdanie jak Oczak. Wszystko jest dla ludzi, ale z glowa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanilas4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym w tej kwestii popytał znajomych Smile Moim zdaniem to będzie naprawdę dość dobre źródło informacji Smile
_________________
Rewelacja. Teraz muszę wrócić i wyjaśnić Haymitchowi, że chcę na sojuszników osiemdziesięciolatkę, a także Pokręt i Wolta. Będzie zachwycony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pochel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie korzystałem nigdy z medycyny estetycznej ale na pewno skorzystam, bo mam krzywy nos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe podejście, sama mam kilka niedoskonałości, ale nie myślę nad zmianami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniamus
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 38

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja korzystam z dobrodziejstw medycyny estetycznej, w ten sposób pozbyłam się m.in. blizn potrądzikowych Smile Można sobie zresztą poczytać o tym zabiegu na http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/62-laser-frakcyjny-co2-usuwanie-blizn. Moim zdaniem medycyna estetyczna jest wielu osobom potrzebna, grunt aby korzystać z niej z umiarem i z rozsądkiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zawsze ciekawiło skąd gabinety komsetyczne biorą sprzęt i apaaturę. I dowiedziałam się, że jest firma Cosmed24 , która oferuje tego typu wyposażenie. Koleżanka zakłada teraz własny gabinet medycyny estetycznej i własnie u nich zamawiała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ciaston87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 36

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniamus napisał:
A ja korzystam z dobrodziejstw medycyny estetycznej, w ten sposób pozbyłam się m.in. blizn potrądzikowych Smile Można sobie zresztą poczytać o tym zabiegu na http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/62-laser-frakcyjny-co2-usuwanie-blizn. Moim zdaniem medycyna estetyczna jest wielu osobom potrzebna, grunt aby korzystać z niej z umiarem i z rozsądkiem Smile


Znam klinikę i znam pana dra Migałę Smile Świetny specjalista, każdemu polecam, aby trafił na takiego lekarza. Ogromna wiedza, doświadczenie i serce do pacjentów to są jego oczywiste atuty. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alenia
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 57

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem zafascynowana kliniką https://www.mediartinstytut.pl/ w Poznaniu, usuwałam tam brzydkie przebarwienia na buzi po trądziku, efekty rewelacja ! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktoś ma jakieś kompleksy to medycyna estetyczna jest właśnie po to, żeby pomóc nam się pozbyć tych niedoskonałości. Sama sobie już wypełniałam zmarszczki w Klincie Miriacki http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/zmarszczki-mimiczne/ i czuje się teraz dużo bardziej atrakcyjniej i pewniej siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 2:52 pm    Temat postu: klinika medycyny estetycznej i botoks Odpowiedz z cytatem

Hej,
poszukujecie dobrej kliniki? polecam medycyna estetyczna Gdańska CliniCaNova - zobaczcie ofertę kliniki http://www.clinicanova.pl/ korzystałam u nicj z kwasu hialuronowego i jestem bardzo zadowolona. Efekt taki jakiego oczekiwałam, pomocne pracownice i przemiła właścicielka Joanna Smile polecam dla każdego!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam zabiegi medycyny estetycznej bo ne czasami na prawdę pomagają w poprawie samooceny. Wiadomo każdy inaczej radzi sobie z mankamentami urody jednak dla mnie jest to idealne rozwiązanie na kompleksy. Jeżeli chodzi o gabinet to zdecydowanie polecam ten http://www.profeelmed.pl/ . Jest tam na prawdę świetny lekarz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, ze pomagaja Smile Czasami jakis drobiazg stanowi dla nas taki kompleks, ze nie umiemy sobie z nim poradzic, a tutaj mozna zapobiec temu Smile Ja np mialam straszne blizy po tradziku na twarzy i nie chcialam juz dluzej ukrywac tego pod tonami makijazu. Wybralam laser w http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/zabiegi-laserowe/enlighten ze wzgledu na nowoczesna technologie, ktora oferuja. Po problemie, a ja moge wreszcie isc ze znajomymi na basen i nie martwic sie o swoja "maske"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anasta.zjaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię medycynę estetyczną i jej zabiegi Smile To one ratują mnie przed wyglądaniem jak stara babcia! Dobra medycyna estetyczna katowice to coś, co jest mi absolutnie potrzebne. Co jakiś czas zaglądam do mojego ulubionego gabinetu i korzystam z ekstra zabiegów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy