FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Metalowa szafka na buty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta.R
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 9:19 am    Temat postu: Metalowa szafka na buty Odpowiedz z cytatem

Planujemy wstawić sobie do przedpokoju metalową szafkę na buty. Mamy trójkę dzieci, więc z tymi butami jest zawsze spory bałagan. Metalowy mebel świetnie by tam pasował nie tylko ze względów praktycznych, ale również wizualnych. Zastanawiam się tylko gdzie najlepiej szukać tego typu szafek wykonanych z metalu? Robią takie na zamówienie czy też można je gdzieś dostać w sprzedaży detalicznej? W sklepach meblowych raczej na tego typu produkty do tej pory nie trafiałam, więc nie do końca wiem gdzie się rozglądać z tą szafką na buty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
materlam6
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak to gdzie ? Chyba prosta sprawa, że w jakiś salonach meblowych Smile Polecam takie jak BRW, Ikea albo Agata Meble. W tym ostatnim miejscu kupiłem cały komplet do sypialni. Bardzo duży wybór, ceny przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze że metalowa szafa na buty to chyba ostatni pomysł na jaki bym wpadła, chyba że nie umiem jej sobie wyobrazić, na myśl przychodzi mi tylko taka wielka szafa komunistyczna. Zdecydowanie wolałabym drewniana szafę, ale jeżeli wam taka będzie pasowała to oczywiście tego nie neguję, ale nie podpowiem wam gdzie taka kupić bo nie mam pojęcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chlust
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę dziwny ten wasz pomysł z tymi metalowymi szafkami na buty... No, ale nie kwestionuję czyjegoś gustu, po prostu się zdziwię tylko troszkę i napiszę, żebyście sprawdzili sobie ofertę tutaj: http://erabox.pl. My co prawda nie zamawialiśmy tam szafek na buty, ale szafki dla pracowników, ale może wam się spodobają tamtejsze modele i rozwiązania – może właśnie czegoś takiego szukacie, nie wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzaf
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metalowa szafka będzie dobra w jakimś biurze albo firmie ale nie w domu. Jakoś nie wyobrażam sobie takiego surowego materiału u mnie w przedpokoju. Chociaż może u Ciebie będzie pasować idealnie. Wiadomo każdy ma inny gust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Czw Sie 13, 2015 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne szafki na buty znajdziecie tutaj - http://onemarket.pl/szafki-do-przedpokoju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomek.z
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną komodę do przedpokoju znalazłam w sklepie internetowym szafkinabuty.pl. Naprawdę świetnie pasuje do mojego wystroju wnętrza, jest solidna – jestem zadowolona z zakupu. W ofercie sklepu można znaleźć także bardzo duży wybór nowoczesnych i klasycznych szafek na buty, szaf obrotowych, wieszaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz także odwiedzić ofertę sklepu https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziesz właśnie meble oraz wyposażenie do biura i nie tylko wykonane głównie z metalu. My również zdecydowaliśmy się właśnie na ich propozycje bo nie są tak obciążające kosztami i też fajnie się prezentują nie zajmując jednocześnie dużej ilości miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taką szafkę metalową na buty z pewnością bez problemu wykona dla Ciebie dobry zakłąd ślusarski - http://jwslusarstwo.pl/. Doświadczony fachowiec zadba o każdy szczegół mebla, żeby prawidłowo spełniał swoją funkcję. Metal faktycznie będzie w tym przypadku bardzo praktycznym rozwiązaniem, szczególnie w deszczowe dni. W przypadku szafek drewnianych niestety wilgoć mogłaby zniszczyć wygląd mebla i sprawiać, że szafka by puchła i nie wyglądała estetycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy