FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania marzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 448

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy coś innego rozumie pod pojęciem mieszkania marzeń. Ja zawsze chciałem mieszkać w stolicy. Już wkrótce może się to udać bowiem planuję zakup mieszkania na Rembertowie. Powstało tam nowoczesne osiedle Park Lesny Rembertów http://radius-projekt.pl/mieszkania/ , na którym dostępne są mieszkania o wysokim standardzie, z balkonami, miejscem parkingowym a także strefą sportową i placem zabaw dla dzieci. Myślę, że to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 465

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, dla mnie mieszkanie marzeń to było dwupokojowe, położone w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta mieszkanko, szukałem takiego które zmieści się w moim budżecie przez klika miesięcy i straciłem nadzieję że się uda trafić coś a te pieniądze w takiej lokalizacji ale zgłosiłem się do agencji https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ i oni sobie w moment poradzili, po kilku dnia już znaleźli mi mieszkania godne obejrzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy aranżowałem swoje mieszkanie, od zera, to za największe marzenie uznałem wykonanie go z jak najnowocześniejszych materiałów. Dlatego wybór okien i drzwi, wykonanych z aluminium przez http://www.waspal.pl/ był doskonałym wyborem. Stolarka aluminiowa to bardzo nowoczesny wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginowij
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mieszkanie marzeń to tylko od dewelopera https://dommoichmarzen.eu/ w Baninie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje mieszkanie marzeń znajduje się na osiedlu Warszawa przy al Jerozolimskich, bardzo mi pasuje położenie osiedla i pełna otwartej przestrzeni okolica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie sprawdźcie sobie te tutaj dostępne https://www.eurostyl.com.pl/osiedlebeauforta.html mieszkania Kosakowo. Prezentują się naprawdę wyjątkowo. Deweloper naprawdę zadbał o każdy szczegół. Bardzo kameralna zabudowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O inwestycji - Osiedle Franciszkańskie dowiedziałam się jakiś czas temu i od razu musiałam sprawdzić, jak to wszystko ma wyglądać. Byłam bardzo zachwycona w tym, że takie miejsce powstaje w mojej okolicy. Gdy doczytałam sobie szczegóły, to wiedziałam już, jak powinno wyglądać mieszkanie moich marzeń. Mam nadzieję, że będzie możliwość, aby kupić tam swoje 4 ściany,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vengigat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 6
Skąd: Gniew

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście bardzo podobają się mieszkania we Wrocławiu a zwłaszcza w ekskluzywnym osiedlu jakim jest Angel Wings.


___________________
Czy wiesz, że kredyty hipoteczne można porównać w różnych bankach przez takie serwisy jak lowcakredytow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście szukali nieruchomości w Warszawie, to warto sobie sprawdzić osiedle developerskie Wilanów, bardzo przyjemna okolica, jest niedaleko do centrum. Mieszkania są nowoczesne, przestronne, wydaje mi się, że warto zainwestować się tą inwestycją. Kiedyś marzyłam o mieszkaniu dwupoziomowym, teraz coraz poważniej zastanawiam się właśnie nad domkiem szeregowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rlmrdlar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem niedawno nowe mieszkanie i chciałbym je zabezpieczyć. Mam Wątłe doświadczenie w tym obszarze i z tej przyczyny chciałbym się Was w tej kwestii doradzić. Zastanawiam się w tej chwili, czy propozycje takie ubezpieczenie mieszkania link4 z ubezpieczeniemieszkania.pl będą wartościowe. Co na ten temat sądzicie?
_________________
Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź SOBĄ. - Michel Quois
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego mieszkania marzeń szukam na stronie franciszkanskie.pl/c,2,o-inwestycji Mam nadzieję, że wspólnie z mężem znajdziemy tam coś idealnego dla siebie i że też znajdziemy jakąś wspólną opcję na całe to mieszkanie. Według mnie mieszkania od dewelopera to też dużo lepsza opcja niż kupowanie mieszkania, które było już używane i jest starsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1253

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeśli chodzi o mieszkania marzeń to wszystko też zależy od tego jakie kto ma wymagania oraz przede wszystkim budżet. Ja ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć na apartamenty na sprzedaż w Warszawie - tutaj link http://zlota44.com/ . Wydaje się to naprawdę bardzo dobrą opcją, jak dla mnie nawet lepszą niż nowo wybudowany dom. Zdjęcia zapierają dech w piersiach i chyba każdy z nas chciałby mieć takie mieszkanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie mieszkanie musi po prostu mieć niepowtarzalny klimat. Taki efekt wow, który zachwyca. Chyba najbardziej pasują mi więc apartamenty w odnowionych kamienicach, gdzie panuje specyficzny, zabytkowy klimat. Zobaczcie sobie zresztą, o co mi chodzi: https://praskiekamienice.pl/ . Odnowione elewacje stają się wizytówką miasta, a mieszkania są wysokie, przestronne i luksusowe. Piękne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 374

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny dom - chyba każdy z nas o takim marzy. Budując dom bedziemy potrzebowali usług wielu fachowców, warto postawić na sprawdzonych. MPEXPERTBUD http://www.mpexpertbud.pl/ Ekspertyzy Budowlane to rzetelne usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego. Na Państwa zlecenie rzeczoznawca budowlany opracuje miarodajne, konstruktywne opinie techniczne, dotyczące faktycznego stanu budynków i obiektów budowlanych. W MPEXPERTBUD znajdziecie specjalistę budowlanego z tytułem profesora oraz doktora nauk ścisłych, posiadającego uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1723

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie koniecznie tę inwestycję http://front-park.pl . Okolica naprawdę super. Apartamenty nad Motławą mają wysoki standard. Są tam 4 kameralne budynki, w których znajdzie się 136 mieszkań. Niestety został już niewielki wybór. Szybko większość została sprzedana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy