FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania Warszawa sprzedaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misia83
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to świetna lokalizacja w Warszawie, jeśli chodzi o zakup nieruchomości. My zdecydowaliśmy się na dom w zabudowie bliźniaczej od http://aras.com.pl/ i w 100% spełnia nasze oczekiwania. Zarówno pod względem metrażu, rozmieszczenia pomieszczeń i ogólnej lokalizacji. Co prawda tutaj etap inwestycji już się skończył, ale na pewno deweloper coś jeszcze ma w planach - warto się z nim skontaktować i dopytać o szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
janek332
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Pią Maj 01, 2020 3:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam miałem mieszkanie w Warszawie i musiałem skorzystać z firmy https://www.nordhome.com.pl/ .Oni naprawdę bardzo dobrze zajęły się moim bardzo dużym mieszkaniem.
Powrót do góry
magnolianier
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Cze 11, 2020 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam mieszkania przez pośrednika nieruchomości. Nie mam czasu na szukanie mieszkania na własną rękę. Kupno mieszkania przez pośrednika jest łatwiejsze i wygodniejsze.
gutek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miasteczko Greenwood, to super sprawa. Przy zakupie mieszkania 4 pokojowego można dostać 50% rabatu na garaż. To mi się podoba! Tutaj https://miasteczkogreenwood.pl/ są szczegóły. Nareszcie te ceny spadają bo niedługo miejsca garażowe będą kosztować jak dobry samochód! MASAKRA! Mam nadzieje że inni deweloperzy pójdą w ich ślady Smile
Powrót do góry
netta
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wolę inne warszawskie osiedle, bardzo mi sie podoba Białołęka i stąd może wybór mieszkania na osiedlu Apartamenty Ostródzka, okolica tego osiedla jest świetna, bardzo spokojna i pełna zieleni
Powrót do góry
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam skorzystać z jakiegoś biura nieruchomości, a ich pośrednik pomoże w poszukiwaniu mieszkania takiego, jakiego trzeba. Z polecenia znajomych znam abc dom, bardzo sprawne biuro.
Powrót do góry
felicia04
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sob Paź 03, 2020 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało mi się wreszcie kupić wymarzone mieszkanie w Warszawie. Po długich godzinach rozmyślania wybraliśmy odpowiedniego dewelopera. Teraz szukamy firmy, która zrobi dla nas odbiór mieszkania. Trzeba mieć pewność, że stan techniczny mojego nowego lokum jest nieskazitelny. Pomyślałem o skorzystaniu z ich usług - https://xn--odbir-3ta.pl/ Co o nich myślicie?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: