FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mieszkanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ermin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 12:47 pm    Temat postu: mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Chcę z moją żoną kupić jakieś przytulne mieszkanko w Łodzi. znalazłem do tej pory mieszkania w Łodzi według mnie jest to strzał w 10!

Ostatnio zmieniony przez Ermin dnia Czw Sie 29, 2019 5:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy, to Łódź mi się nie podoba. Byłem kilka razy i zdecydowanie jedno z gorszych miast jakie było mi odwiedzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem tym miastem zachwycona, często tu bywam bo siostra tu mieszka, sama też myślałam o przeprowadzce bo tu jest dużo taniej niż na przykład w Warszawie a osiedli nowych, ładnych nie brakuje, Nowe Miasto Polesie mi sie bardzo podoba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie mieszkań nie mam zbyt dużego doświadczenia i z tego powodu bardzo długo szukałem dla siebie czegoś odpowiedniego. Finalnie, za pośrednictwem tej strony: https://sprzedaz-mieszkanie-wroclaw.wgn.pl/ - udało mi się znaleźć świetne mieszkanie we Wrocławiu. Jeżeli akurat rozglądacie się za czymś konkretnym lub chcecie sprzedać mieszanie to naprawdę polecam właśnie tą stronkę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
casper.violette
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważajcie na umowy deweloperskie! Sprawdźcie dokładnie mieszkania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukiwania mieszkania najlepiej jest prowadzić za pośrednictwem biura nieruchomości, ponieważ łatwiej jest tak znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Od siebie również polecam nieruchomości Wrocław, bo wiele z nich posiada super lokalizację oraz atrakcyjną cenę.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 3:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

casper.violette napisał:
Uważajcie na umowy deweloperskie! Sprawdźcie dokładnie mieszkania Smile


Dokładnie! Teraz weszło nowe prawo i jest nieco lepiej. Jeszcze nie tak dawno ludzie wpłacali pieniądze, a później okazało się, że deweloper bankrutował. Nie było ani mieszkania ani pieniędzy. Teraz z kolei jest problem z dobrym standardem i jakością materiałów użytych do budowy. Deweloper na wszystkim oszczędza, bo chce najwięcej zarobić. Dlatego sam zdecydowałem się na zakup mieszkania z rynku wtórnego. Kupiłem po okazyjnej cenie do remontu w dobrej dzielnicy Poznania. Udało mi się je znaleźć dzięki serwisowi https://lzx.pl/, który zajmuje się monitorowaniem ogłoszeń z najpopularniejszych portali z nieruchomościami. Za tą usługę nie płaci się nic, a masz większe szanse na zobaczenie atrakcyjnej oferty przed innymi zainteresowanymi. Wystarczy wejść na np. otodom.pl i wyszukać interesujące mieszkanie. Przekopiować link z wyszukiwania do lzx.pl i zaznaczyć, gdzie mają przychodzić powiadomienia na email czy telefon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkie chętne osoby do skorzystania z extra usługi KRAKMAX Przeprowadzki to firma która należycie dba o klienta, bardzo mogę polecić bo dbają oni o meble i przedmioty które przewożą. Zapytaj o cenę, jest ona uzależniona od ilości stanowisk pracy a również od tego czy jest bezpośredni dojazd do klatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy