FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Monitoring bezprzewodowy domu - JBPartner

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 7:31 am    Temat postu: Monitoring bezprzewodowy domu - JBPartner Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie o zestawach kamer do monitoringu domu od JBPartner? Czy jest to opcja na którą warto zwrócić uwagę oraz jak jest z trwałością przy zmiennych warunkach atmosferycznych (chodzi mi tutaj szczególnie o zestaw KZ11).
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat mam ich system monitoringu oraz alarmowy i jestem zadowolony z jakości, poziomu obsługi oraz zakresu cen bo nie jest to drogi system, do tego do zarządzania z telefonu bądź komputera. Aplikacja działa, detekcja szybko łapie ruch i również w całkowitej ciemności do 20 metrów jest widoczna postać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zwolennikiem wyboru JBPartner bo korzystamy z ich systemów w zakresie alarmów, ale też mają szeroki wybór automatyki domowej oraz napędów do bram w konkurencyjnych cenach, dobrej wydajności i też jasnych warunkach gwarancyjnych więc jak to tej pory nie mamy zastrzeżeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 802

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny temat i dobrze, że poruszacie wątek związany własnie z monitoringiem domu w nowszej wersji bezprzewodowej IP. Mam nadzieję, że dzięki temu będziecie mogli dobrze chronić swój dom oraz rodzinkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie nie ma co zwlekać, bo pod względem przygotowanej oferty oraz poziomu obsługi wygląda to naprawdę dobrze. Przygotowali jedne z lepszych kamer do monitoringu bezprzewodowego co na pewno ułatwi zadanie podczas montażu, obsługi i będzie super zabezpieczeniem przed problemami związanymi z próbami włamań które przydarzają się coraz częściej w przypadku nowych domów i mieszkań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 3:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek767 napisał:
Ja akurat mam ich system monitoringu oraz alarmowy i jestem zadowolony z jakości, poziomu obsługi oraz zakresu cen bo nie jest to drogi system, do tego do zarządzania z telefonu bądź komputera. Aplikacja działa, detekcja szybko łapie ruch i również w całkowitej ciemności do 20 metrów jest widoczna postać


Tomek mógłbyś powiedzieć jaki koszt całości i jaki dokładnie masz monitoring i alarm? Z iloma kamerami i jaka powierzchnia domu. Jak z jakością kamer wieczorem? Obraz jest wyraźny? Zastanawiam się czy nie wziąć kamer IP z wyższej półki producenta BCS https://www.fonex.pl/producenci/bcs-67.html Tutaj mam gwarancje dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie model KZ11 od JBPartner to rozwiązanie w zupełności wystarczające jeśli chodzi o jakość wykonania monitoringu, zakresu funkcji oraz odpowiedniego zabezpieczenia na odpowiednio wysokim poziomie IP66 wraz z diodami podczerwieni zapewniającymi dobrą widoczność w całkowitej ciemności. Dlatego sprawdź możliwości jakie przygotowali i oczywiście w razie dodatkowych pytań zawsze można skontaktować się z ich obsługą klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w domu alarm montowała firma MG System - http://montazalarmow.com.pl/ . Jest to nieduża, lokalna firma, działająca na terenie woj. warmińsko-mazurskiego oraz północnego Mazowsza. Ale to bardzo solidni fachowcy, znający się na swojej pracy - chętnie służą poradą co do tego jaki system sprawdzi się w danej sytuacji najlepiej. A wiadomo, ze przecież to jest sprawa, którą trzeba indywidualnie dopasować, bo nie każdy alarm sprawdzi się u każdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modesto97
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Niedawno temu miałem włamanie na moją posesję i chciałbym uniknąć w przyszłości tego typu zamieszania. Szukam firmy, która zajmuje się montażem monitoringu. Co możecie powiedzieć o https://im-puls.pl/ ? Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Jeśli tak to bardzo proszę o jakieś opinie na ich temat. Bardzo mi na tym zależy, gdyż moja żona przez ostatnie włamanie nie może spać spokojnie. Docelowo szukam firm w okolicach Krakowa. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no my wlasnie teraz tez zainstalowalismy monitoring po wlamaniu. maz znalazl na internecie takie naprawde porzadne kamery do ochrony domu. nie ma co ryzykowac kolejnego wlamania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromne dzięki za podpowiedzi! Chętnie sprawdzę sobie w takim razie propozycje jakie mi podsunęliście i może w końcu będę miał porządny monitoring w swoim domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy