FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Monitoring
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andryj
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 27

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 4:42 pm    Temat postu: Monitoring Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy jest na rynku kamerka która wysyłałaby informację jak coś pojawi się w jej polu widzenia?? Fajnie jakby miała dodatkowo głośnik i mikrofon abym mógł słyszeć co się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką informację masz konkretnie na myśli? No i jaki obraz? Nigdy nie słyszałem o czymś podobnym. W twoim przypadku polecam zamontować po prostu czujnik ruchu. Mam u siebie i zdaje egzamin bardzo dobrze. Na terenie całego domostwa mam zamontowane trzy kamery i zupełności mi to wystarcza. Nie lubię się zbytnio z bankami. Wszystkie oszczędności trzymam w domu. Teraz zrobiło się ich całkiem sporo, więc postanowiłem kupić nieduży sejf Hartmann Tresore. To są wszystkie zabezpieczenia jakie posiadam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź również ofertę producenta JBPartner u którego znajdziesz m.in model kamery KZ15, który zdecydowanie mogę Ci polecić jeżeli chodzi o wysoką jakość wykonania, zabezpieczenia oraz parametrów jak jakość obrazu FullHD opcję obrotu o 360 stopni. Można nim oczywiście zdalnie sterować, daje wyraźny oraz płynny obraz za dnia jak i w nocy. A w razie intruzów wysyła również alarm na nasz telefon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja mam dwie firmy godne polecenia, które zajmują się zakładaniem monitoringu. Są to www.deltaforce.com.pl oraz http://www.atom-service.pl/ . Z obiema miałem przyjemność współpracować i obie wywiązały się ze swoich obowiązków perfekcyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andryj
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 27

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na innym forum mi doradzono abym poszukał sobie kamerki z firmy Mikavi.
Mają dwa modele. Do moich celów będzie dobra YE2 bo ogarnia 360 stopni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 99

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnia w sieci natknąłem się na bardzo ciekawy artykuł odnośnie monitoringu na stronie http://sigmatechnology.pl/ , dużo ciekawych porad jaki system alarmowy wybrać i w jaki najlepiej zainwestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy oprócz monitoringu stosujecie jeszcze jakieś inne zabezpieczenia? Np. zamki antywłamaniowe, alarmy, sejfy itp? Myślę, że szczególnie te ostatnie są bardzo przydatne. https://sejfexpert.pl/sejfy-domowe - tu znajdziecie spory wybór sejfów domowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie podstawa to monitoring, mam zainstalowane małe ciche kamery , które w oczy się nie rzucają. Co do alarmu to się nad nim zastanawiam, jeszcze go u siebie nie mam ale wydaje mi się, że to byłoby też dobre rozwiązanie, na pewno zwiększyłoby poczucie bezpieczeństwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie by nie mieć w domu alarmu i monitoringu. Dla mnie kwestia bezpieczeństwa do podstawa - w końcu chodzi o moje dzieci, o mnie i o mój dobytek. Jeśli szukacie dobrej firmy, która zajmie się montażem monitoringu i alarmu to polecam MG System - http://montazalarmow.com.pl/ . Firma nieduża, ale solidna i z doświadczenie. Działa na terenie woj. warmińsko-mazurskie oraz północne Mazowsza. Montuje alarmy, monitoring, ale także zajmuje się instalacjami elektrycznymi, systemami w domach inteligentnych czy automatyką budynkową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowana przez producenta orllo u którego będziecie mogli znaleźć spory wybór propozycji w zakresie kamer bezprzewodowych. My zdecydowaliśmy się postawić jednak na wersję obrotową ORLLO GOODCAM Z6 która naprawdę daje radę, tym bardziej że można liczyć na szeroki kąt widzenia, zoom i system alarmowy. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio zdecydowałem się na monitoring. Postanowiłem skontaktować się z firmą https://www.klinikaelektrotechnika.pl/ która zajmuje się wykonywaniem monitoringów i instalacji elektrycznych. Firma ta ma swoją siedzibę w Bytomiu więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz na montaż takiego monitoringu decyduje się coraz większa liczba osób i w zasadzie jakoś specjalnie mnie to nie dziwi, bo można dzieki takim rozwiązaniom poczuć się bezpieczniej. Jeśli szukacie urządzeń do wykorzystania we własnym zakresie, to polecam https://dvspolska.pl/produkty/monitoring-bezprzewodowy,2,22634. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hraynor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć monitoring, zarówno w domu jak i w pracy, jest to odpowiednie zabezpieczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii monitoring to bardzo dobra inwestycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gustave82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny system alarmowy to rozwiązanie, które pozwala zwiększyć bezpieczeństwo każdego obiektu – bez względu na to, czy na myśli mamy domek letniskowy, serwerownię, czy nowoczesny budynek biurowy bądź przemysłowy.
_________________
bezprzewodowy system alarmowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy