FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
motocykl
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Zarządzca nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 6:32 am    Temat postu: motocykl Odpowiedz z cytatem

zaczął się sezon dlatego zastanawiam sie nad odświeżeniem swojego motocyklu. czy macie rękawice motocyklowe i możecie polecić takie, które są najlepsze najwygodniejsze i trwałe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A buty już posiadasz? Bo wiadomo, że najlepiej wybierać te, które będą odpowiednio chroniły całą stopę. W ten sposób można często uniknąć poważnych urazów, a dodatkowo pięta będzie dobrze ułożona. Widziałam, że ogromny wybór butów motocyklowych jest w sklepie Moto-Tour . Można tam dostać buty damskie i męskie, z wysoką albo niską cholewką. To branżowy sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sob Maj 28, 2022 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę ciekawe ciekawych porad i wskazówek na temat różnego rodzaju motocykli znajdziecie na kanale na YT Na Motocyklu. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć odpowiedzi na swoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sob Maj 28, 2022 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://www.youtube.com/watch?v=HciTbttIPFc mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to uważam, że warto. Dowiecie się tam między innymi jak czyścić łańcuch motocyklowy. Myślę, że tego typu informacje mogą okazać się bardzo pomocne. W ogóle na tym kanale znajdziecie sporo różnych porad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3355

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na pewno przydadzą wam się też porządne buty motocyklowe damskie . Kupiłam je ostatnio i faktycznie to była świetna decyzja. Buty są mega wygodne i co ważne można je kupić w świetnej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 676

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 4:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zamówić porządną odzież motocyklową to wierzę, że na stronie tego sklepu motomio.pl znajdziesz szeroki wybór tego produktu. U nich znajdziesz profesjonalne skórzane rękawiczki, kaski na twarz lub np. porządne kurtki w bardzo dobrych cenach. Oferta mają bardzo zróżnicowana, więc myślę że każdy będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam jeździć motocyklem, mógłbym to robić bez końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Cze 17, 2022 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze może nauczyć sie więcej i przeżyć niezapomniane chwile w szkole https://advacademy.pl/ - super prezent dla siebie albo znajomego maniaka motocyklowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sob Cze 18, 2022 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknijcie sobie w ten link. Znajdziecie tam bowiem namiar na ciekawy filmik na temat kasku motocyklowego. Myślę, że taka wiedza się przyda. Zobaczycie jak wygląda jego wnętrze. Na tym kanale znajdziecie również wiele innych przydatnych filmików.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Cze 19, 2022 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno zerknąć sobie na kanał na YT #TYLKOjazda z MotoTour. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat czyszczenia łańcucha motocyklowego. Dowiecie się w jaki sposób robić to prawidłowo. Myślę, że tego typu informacje okażą się pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boguś23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Cze 2021
Posty: 128

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzicie, ja jestem oczarowana tym wszystkim, co się dzieje, ale nie do końca ogarniam. Chodzi o to, że kupujemy sporo produktów do domu, a ostatnio na przykład także jakieś dodatkowe rozwiązania na przykład pod kątem motocykla. Tu https://sklep.mieloch.pl/produkt/filtr-powietrza-hiflofiltro-honda-gl-1100-gold-wing-80-85-17211463000.html nawet zaglądamy. I te zmiany mi się podobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ernado
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2022
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lip 29, 2022 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma to od dzieciaka się marzył Harley Davidson. Póki co nadwyżki idą na spłatę domu, ale jak pójdzie zgodnie z planem to już za 2-3 lata motor będzie w zasięgu ręki.
_________________
Sprawdź gdzie jeszcze mnie znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Nie Sie 28, 2022 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko rękawice trzeba kupić na motocykl, jakie inne elementy stroju i wyposażenia powinniście mieć zobaczycie w artykule https://kochamwroclaw.pl/jakie-akcesoria-powinny-znalezc-sie-w-kazdym-sklepie-motocyklowym-tych-produktow-nie-moze-tam-zabraknac/ . Jak widać wszystkie te akcesoria można dostać w dobrym sklepie motocyklowym. Moim zdaniem na takie zakupy można się śmiało wybrać zanim kupicie jeszcze motocykl a na pewno na żadną wycieczkę tym środkiem transportu nie można się przed zakupem zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2022 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ten kanał na YT jest wart uwagi. Znajdziecie tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji, porad i wskazówek, które pomogą uniknąć przykrych niespodzianek. Uważam, że przede wszystkim ważne jest to, aby stawiać na sprawdzone wiadomości i uczyć się od najlepszych. To jest w dzisiejszych czasach podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2022 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżdżąc na motocyklu trzeba też pamiętać o odpowiednim ubiorze jakim jest kask, rękawice, kombinezon czy kurtka wraz ze spodniami. Na pewno wszystko to oferuje sklep motocyklowy https://www.atm-motocykle.pl/ Myślę że mają bardzo dobre oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Zarządzca nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy