FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Najlepsza szkoła dla dziecka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 8:33 pm    Temat postu: Najlepsza szkoła dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Jakie warunki powinna spełniać szkoła podstawowa? Jak nie popełnić błędu przy jej wyborze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz faktycznie dobrze wybrać podstawówkę dla dziecka, to wybierz szkoły niepubliczne, poziom jaki w nich jest różni się drastycznie od szkół publicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak czy w każdej szkole prywatnej się to sprawdza? Wydaje mi się, że niektóre publiczne szkoły mają całkiem dobry poziom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie każda szkoła publiczna jest zła, ale jak wiem z doświadczenia i z rozmów z rodzicami, to szkoły prywatne są o wiele lepsze oraz na większym poziomie. Dzieci bez problemu w nich się odnajdują i są traktowane tak samo przez nauczycielki

Ostatnio zmieniony przez mesler dnia Sro Wrz 19, 2018 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy faktycznie dziecko będzie miało lepsze wyniki w nauce w takiej szkole? W młodym wieku i tak nie uczą się aż tak skomplikowanych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byczek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie https://zdajna100.pl/ - tam macie najlepsze oferty i najkorzystniejsze ceny. Dodatkowo korepetycje z matematyki. Nie ma lepszych ofert!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie uczą się skomplikowanych rzeczy, jednak znacznie bardziej wykształci się dziecko w niepublicznej szkole. Moje dziecko wysłałam do http://exupery.edu.pl/ i z tego co widzę, to podchodzą oni indywidualnie do każdego dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też zapisałam córkę do szkoły niepublicznej w Warszawie, my wybralismy polsko-angielską szkołę Edison na Wilanowie. Nasza pociecha chodzi tam od września 2017 roku. Nauka na najwyższym poziomie, podejście nauczycieli godne pochwały ( poza nauką starają się też wychowywać nasze pociechy ). Placówka nowoczesna, dbająca o bezpieczeństwo dzieci. Duża liczba zajęć dodatkowych na plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoły prywatne mają z reguy dużo lepszą ofertę niż placówki publiczne. Moja córka chodzi od września do Te Vizji w Warszawie. Kameralne klasy, doświadczeni nauczyciele i miła i rodzinna atmosfera. Szkoła jest nowocześnie urządzona i w 100% bezpieczna dla dziecka. Przepływ relacji między nauczycielem a rodzicem bez zarzutu co też uważam za ogromny plus bo doskonale wiem co dzieje się z moim dzieckiem gdy jest poza domem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę przenieść moją córkę do innej szkoły i troche zaczełam czytać na ten temat artykułów takich jak ten https://www.portaloswiatowy.pl/dokumentacja-nauczania/jaka-data-w-ksiedze-uczniow-gdy-uczen-przeszedl-do-innej-szkoly-16093.html Jak myślicie czy będzie jakiś problem z przeniesieniem córki bez podawania znaczących powodów? Troche mam lekkie obawy względem tego czy wszystko będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoła dla dziecka to ważny wybór, ale też istotne jest to, by dziecko poszło do takiej szkoły jak chce i nie było w tym żadnego elementu przymuszania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ustysia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 121

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że każdy rodzic chciałby dla swojego dziecka jak najlepszą szkołe z super nauczycielami Smile no ale nie zawsze tak się da. Ja ogólnie staram się dzieciom pomagać z zadaniami na tyle ile mogę no i kupuje im też fajne szkole gadżety - https://www.wonga.pl/zaradnik/szkolne-gadzety-pomysly-na-fajne-rzeczy-do-szkoly Żeby miały tak weselnej i radosniej jak idą do tej szkoły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwoj dziecka wlasnie bardzo zalezy od tego w jakiej szkole podstawowej sie ono uczy. My tez szukalismy fajnej szkoly i ta Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie wydala sie nam najlepsza. Zdecydowanie nam chodzilo o to, zeby dzieci mialy dobrych nauczycieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda szkołą oferuje co innego, więc warto zagłębić się w jej ofertę. Ja zdecydowałam się na niepubliczną szkołę podstawową dialogu kultur http://www.etzchaim.pl/ we Wrocławiu. Jeżeli mieszkacie w tym mieście to polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 4:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 Ty piszesz o tej Te Vizji https://gladka.tevizja.pl/oferta-i-oplaty,k244.html? Bo w marcu byliśmy u nich na dniach otwartych i jestem zachwycony tym co nam pokazano i zaoferowano. Przed tą wizytą miałem jeszcze wątpliwości czy oby na pewno jest taka potrzeba by syn szedł do szkoły prywatnej ale teraz już nie mam wątpliwości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy