FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
narożnik na wymiar - opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 9:32 am    Temat postu: narożnik na wymiar - opinie Odpowiedz z cytatem

hej Smile czy ktoś zamawiał juz narożniki robione na indywidualne zamówienie i pod konkretny wymiar ? byłam ostatnio w kilku sieciówkach ale raz, że nic mi się nie podoba a dwa, że wszystko jest zwyczajnie za małe. a jak już coś w miare odpowiada moim potrzebom to np nie ma pojemnika na pościel. Pomyślałam więc, że najlepiej zamówić go u producenta. Tylko teraz pytanie - gdzie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w sieciówkach wybór masz dość ograniczony a i z jakością wykonania bywa różnie. ja mogę Ci ze swojej strony polecić producenta Caya Design, w ich ofercie znajdziesz sofy, narożniki, fotele wypoczynkowe a nawet kolekcję mebli wykonanych w stylu loftowym. Jest w czym wybierać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fidel55
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 16

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w internecie, na pewno znajdziesz w pierwszym lepszym sklepie z meblami Smile Do takiego narożnika idealnie pasuje stolik kawowy, ostatnio udało mi się kupić piękny stolik dębowy w sklepie Ekskluzywne stoły http://ekskluzywnestoly.pl/kategoria-produktu/stoliki-kawowe/ Stolik jest mega solidny i idealnie pasuje do mojego salonu, szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też polecam "CAYA DESIGN". Narożnik Avanti, który zamowiliśmy jakoś na początku listopada w ubiegłym roku dojechał do nas przed świętami Smile Bardzo sprawna realizacja zamówienia, wszystko zgodne z tym czego oczekiwaliśmy. Mebel idealnie dopasowany do naszych potrzeb, o to mi właśnie chodziło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje i namiary Smile o caya design wcześniej nie słyszałam ale już lece na ich stronę i przejrze sobie ich katalog. Zdazyłam zauważyć, że poza narożnikami i sofami mają też meble loftowe. Zamawiał ktoś może ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zamawiałam jszcze ale wpadł mi w oko jeden ze stolików kawowych. W domu co prawda mam styl skandynawski ale w biurze postawiliśmy na loft i mamy zamiar taki zamówić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witkarrek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 76

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie wybór w sklepach, w szczególności sklepach internetowych jest tak duży, że bez problemu powinniście dobrać odpowiedni model i wymiar pod swoje wymagania, do swojego salonu. W pierwszej kolejności tak spróbujcie. Myślę, że propozycje od https://www.galameble.com/narozniki/ bardzo wam się spodobają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i stało się - złożyłam zamówienie Smile wziełam też stolik kawowy z tej loftowej kolekcji także jak tylko dojdzie dam znać Smile już się doczekać nie mogę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to fajna opcja na pewno, dopasujecie sobie każdy bok narożnika tak żeby idealnie pasował do waszego salonu. Na pewno też warto zainteresować się dodatkami dekoracyjnymi. W sklepie https://carpetoutlet.pl znajdziecie ciekawe dywany, na pewno też i do salonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki ooo no to super Smile to koniecznie daj znac jak już wszystko dojdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy właśnie narożnik wykonany na wymiar i super się sprawdza. Moim zdaniem to idealna opcja - ma się wpływ na wielkość, kształt, kolor, rodzaj obicia, dzięki temu mozna mebel idealnie dopasować do swoich potrzeb. Nasz narożnik pochodzi z Ramaro https://www.ramaro.pl/o-nas.html i jest perfekcyjnie wykonany, także firmę mogę zdecydowanie doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oki oki na pewno dam znać Smile już więcej niż połowa czasu za mną także mam nadzieje, że za 2-3 tyg bede sie już cieszyć nowym stolikiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądam się za nowym narożnikiem, ale mam z tym problem. U nas niestety może być tylko nieduży mebel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotarł Smile stolik jest przecudowny, dokładnie taki jakim go sobie wyobrażałam Smile teraz nic tylko zapraszać gości i organizować jakieś spotkanie przy kawce i ciachu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markizza90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Zielonka

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zamawiałam narożnik na wymiar Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy