FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie nad jezioro na wakacje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie Mazury wygrywają. Jest tam wiele atrakcji i super czartery jachtowe z bardzo dobrymi jachtami. Sprawdźcie sobie np. http://netta-jachty.pl/. Mają tam bardzo fajną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, zdecydowanym najlepszym wyborem jeśli chodzi o jeziora w Polsce, są Mazury. Ja nienawidzę w podróżowaniu czasu który musi upłynąć żebym dotarła na miejsce. Dlatego zawsze czytam książki. Ostatnio kupiłam sobie uda samolotu: https://www.taniaksiazka.pl/dc-black-label-wonder-woman-martwa-ziemia-p-1535566.html Mam tylko nadzieję, że podczas lotu ją przeczytam, a nie zasnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 161

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 7:26 am    Temat postu: Re: Gdzie nad jezioro na wakacje? Odpowiedz z cytatem

Hipoteczna napisał:
Gdzie nad jezioro waszym zdaniem najlepiej się wybrać?
Możecie polecić jakieś miejscówki?



Ja polecam ińsko Smile Ale to głównie dlatego, że mogę tam sprawdzić swoją nową piankę - tu kupiłam zobaczcie, jakie piękne modele mają: https://nafali24.pl/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaL
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 22

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jezior wydaje mi się takim fajnym jest Jezioro Żywieckie albo Pojezierze Mazurskie Wink Tam zawsze coś można złapać fajnego Wink Warto też zaopatrzyć się dobre przynęty na szczupaka jak ktoś np. lubi sobie powędkować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Sro Maj 03, 2023 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wybrać coś u nas, bo miejsc na taki wyjazd nie brakuje np. https://zielonogorski.pl/atrakcje-lubuskie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kikava
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 52

PostWysłany: Sro Maj 03, 2023 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kikava
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 52

PostWysłany: Sro Maj 03, 2023 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sro Maj 10, 2023 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę się opalać, dlatego też nie bardzo jeżdżę nad jeziora. Od jakiegoś czasu za to stosuje Melanotan, jest to produkt, który działa skutecznie i dzięki niemu ma się piękną i trwałą opaleniznę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 438

PostWysłany: Sob Maj 20, 2023 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyznaję, że od jakiegoś czasu interesuje mnie deska do pływania sup , a więc też od razu jednocześnie interesują mnie miejsca, w których można taką deską pływać i gdzie dostępni są instruktorzy, bo myślę, że na początek samodzielna nauka nie przyniesie większych efektów. Z czasem na pewno warto kupić swoją deskę SUP, ale na początek trzeba nauczyć się z niej korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgerlach
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2023
Posty: 3
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Pon Cze 19, 2023 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinniście sprawdzić ten ośrodek wczasowy na Mazurach - https://pieknagora.pl/pl/. Mazury to idealne miejsce do wypoczynku. To piękne miejsce w Polsce, które ma wiele do zaoferowania. Przede wszystkim jest tam piękna przyroda, którą można podziwiać i czerpać z niej energię. Mazury to także miejsce, na którym można spędzić czas aktywnie i wypocząć. Są tam szlaki turystyczne, parki narodowe i wiele innych atrakcji, które można wykorzystać do zrelaksowania się i przeżycia niezapomnianych chwil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Sob Cze 24, 2023 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zaskoczona, ile jest różnego rodzaju przyczep do łodzi. Na pewno każdy będzie mógł coś odpowiedniego dla siebie dobrać, ale przede wszystkim powinno się zwracać uwagę na kwestie techniczne oraz oczywiście dobranie wszystkiego do wielkości łodzi. Zerknijcie np. na taką propozycję, jak przyczepa lekka podłodziowa . Widzę, że w wielu miejscach taka konkretnie przyczepa jest bardzo polecana i na pewno również bardzo komfortowa w transporcie. Liczę, że dobrze uda się Wam wszystko dobrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 941

PostWysłany: Nie Cze 25, 2023 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam podróżować do wyjątkowych miejsc, takich jak Malediwy czy Sri lanka, a teraz zainteresował mnie Wietnam i widziałam, że jest taka wycieczka na https://planetescape.pl/kraj/wietnam// . Czy ktoś z was już tam był i może mi powiedzieć, czy warto tam pojechać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shaun.stamm
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2023
Posty: 1
Skąd: Wadowice

PostWysłany: Pon Sie 07, 2023 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeziora to idealne miejsce do kąpieli, zwłaszcza w upalne dni. Niektóre jeziora są wyposażone w specjalne kąpieliska z ratownikami, jednak warto również zwrócić uwagę na warunki kąpielowe i bezpieczeństwo przed skokiem do wody.
_________________
Jezioro Mucharskie atrakcje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plakin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2023
Posty: 1
Skąd: Wiartel Mały

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2023 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Mazurach znajduje się jedno z największych skupisk jezior. Jest to zatem idealne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi, ale także uwielbiających aktywnie spędzać czas. Można doskonalić umiejętności pływania, uczyć się sportów wodnych, np. kajakarstwa oraz godzinami przechadzać się wokół jeziora.
_________________
ośrodek wypoczynkowy mazury
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parisian.nedra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2024
Posty: 3
Skąd: Praszka

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2024 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać się na Islandię na wakacje. Jako najmniej zaludniony kraj w Europie, na Islandii znajdziesz otwarte przestrzenie i rozległe obszary nietkniętej dziczy. Na każdym kroku można podziwiać tu niezrównane krajobrazy, niespotykane nigdzie indziej. Sprawdź sobie te wycieczki na Islandię - https://trip7.pl/wycieczka-na-islandie-z-przewodnikiem/. To miejsce to marzenie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy