FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ubezpiecz swoje mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cruickshank.oswaldo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad wykupieniem ubezpieczenia, w razie jakiegoś wypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My pełen pakiet ubezpieczeń mamy w częstochowskim Ubezpieczenia Baza Leasing https://viabaza.pl/ Mają duże doświadczenie na rynku finansowo-ubezpieczeniowym, oferują produkty kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych i są solidni i profesjonalni, któryś rok już się u nich ubezpieczamy i jesteśmy zadowoleni z warunków i obsługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Sob Sty 02, 2021 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie to już mam ubezpieczone a teraz zdecydowałam się jeszcze na coś takiego jak dodatkowe ubezpieczenie emerytalne bo mam obawy co do standardu życia na emeryturze przy świadczeniach z ZUS jakie teraz można zobaczyć a mówią że będzie jeszcze gorzej dlatego naprawdę warto pomyśleć o dobrej polisie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie mieszkania przed zalaniem jest na prawdę bardzo dobrą opcją, sam się o tym przekonałem, gdyby nie to ubezpieczenie sam za wszystko bym musiał płacić. Jeśli interesuje was lokalizacja wycieków warszawa oraz osuszanie, to skorzystajcie z firmy https://optimal-osuszanie.pl/lokalizacja-wyciekow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeggi89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz przez internet możemy ubezpieczyć się dosłownie na wszystko. Na początku epidemii dowiedziałam się na stronie https://kg-ubezpieczenia.pl/oferta/ubezpieczenia-majatkowe/ że warto ubezpieczyć się jezeli chodzi o majątek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oip
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 98

PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry temat, ale jak już kupujemy nieruchomość od dewelopera, to też musimy mocno uważać. My kupiliśmy fuszerkę. Inaczej tego nie można nazwać, podłoga i ściany były krzywe, do tego jeszcze wiele innych beznadziejnie wykonanych rzeczy, szkoda gadać. Deweloper nas olał, do niczego się nie przyznał i skorzystaliśmy z pomocy profesjonalistów, żeby otrzymać od niego odszkodowanie. Pomogła nam firma KOMPENSATA z Rudy Śląskiej https://www.kompensata.com.pl/szkody-deweloperskie.html . To zespół rzetelnych specjalistów, którzy są kompetentni i znają się na tym, co robią, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sle
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 137

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ubezpieczyliśmy się w firmie Ubezpieczenia Wiesława Wojciechowska w Gorzowie Wielkopolskim https://www.ubezpieczeniagorzowwielkopolski.pl/oferta/ubezpieczenia-domu-imieszkania . Ich oferta jest kompleksowa, mają szeroki zakres usług, ubezpieczyliśmy się tam na życie, ubezpieczyliśmy nasz samochód, ale też i dom. Wszystko naraz i w jednym miejscu, na bardzo dobrych warunkach. Jest to firma godna polecenia, warto skorzystać z uch usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Jak dla mnie, powinniście dbać o wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniem istotnych dla Was kwestii.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 5:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie rację, kwestia ubezpieczenia własnego mieszkania to bardzo ważna sprawa i niewąpliwie każdy powinien takie posiadać. Jeśli szukacie sprawdzonej oferty to polecam zajrzeć na stronę http://www.tr.gorlice.pl/ , gdzie możecie poznać oferty między innymi dotyczące zabezpieczenia mieszkania. Myślę, że takie zabezpieczenia dają spore odciążenie naszej psychiki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kamilos77
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 27

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrażam nie mieć ubezpieczonego mieszkania. Koszt ubezpieczenia jest przecież nieporównywalny z ewentualmymi kosztami zniszczeń, które mogły by się pojawić Rolling Eyes Rolling Eyes Od lat mam wykupione pzu grójec ,mają najlepsze ceny. A poczucie bezpieczeństwa jest bezcenne Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy