FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zainwestować pieniądze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
byledopiatku
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokaty to prawda to jest to ; ) jak się odpowiednią kwotę wsadzi na konto to wtedy już zyski mogą być całkiem spore : ) jeśli chodzi o mnie to widziałem teraz takie lokaty w Polsce najwyższe które właśnie wynosiły tak maksymalnie te 3 procenty bo większych już niestety nie ma : (

O mnie i o świecie na blogu http://automatykaprzemyslowa.blog.com - poczytaj.


Ostatnio zmieniony przez byledopiatku dnia Pią Cze 19, 2015 10:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
loopaciak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż większej się już niestety nie znajdzie ale nie ma co narzekać bo przecież i tak to będzie lepsze jak zainwestowanie swojej kasy no nie wiem w fundusze inwestyjne gdzie tam od razu bardzo szybko można stracić i już całkiem nic nie mieć hahah może i ja sobei założę lokatę z tego wszystkiego jak mam kaskę tak odłożoną.

Sprawdzisz mojego nowego bloga http://www.sprawneauto.e-blogi.pl/komentarze,214163.html ? Czekam na komentarze.


Ostatnio zmieniony przez loopaciak dnia Pią Cze 26, 2015 1:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlisko
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zakładaj chłopie lokatę i się nawet nie zastanawiaj. Sprawa się tak przedstawia jak dużo wsadzisz na lokatę to stosunkowo dużo możesz zyskać już na czysto ; ))zdecydowanie będzie wtedy bardzo okej do przodu jeśli po prostu skorzystasz z czegoś takiego jak właśnie porównywarki lokat na necie bo to Ci mniej więcej pokaże gdzie najkorzystniejsza jest.

Nowa odsłona znanego bloga http://mikolajzak.tumblr.com/post/111370090102/artykuly-gospodarstwa-domowego-zawsze-beda - polecam.


Ostatnio zmieniony przez pawlisko dnia Pią Cze 26, 2015 1:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam o wycenie obligacji korporacyjnych na tekstowy.net, to myślę sobie, że musi to być całkiem ciekawa forma inwestycji. Sama stawiałam póki co na lokatę, ale z tak małym oprocentowaniem niewiele można zarobić. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daduszek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale już możesz zarobić coś : ) więcej na pewno jakby przy tym jakimś niepewnym jakimś no nie wiem funduszu inwestycyjnym. Zysk też bardzo dużo zależy po prostu od tego ile władujesz akurat na konto sobie ; )bo jeśli na lokacie będzie mało to będzie mały zysk a jak na lokacie będzie dużo to zysk będzie sporty całkiem.

Lubisz oszczędzać robiąc zakupy? http://joannamroz.bugs3.com/2015/04/pora-na-tapety/ Wejdź do nas!


Ostatnio zmieniony przez daduszek dnia Wto Cze 30, 2015 3:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ernii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa teraz lokata nie wiem czy się do końca opłaca tak robić bo akurat wtedy pieniądze leżą rok takie zamrożone na koncie a procent z tego czegoś będzie naprawdę niewielki..Ostatnio czytałem tak na stronach, że bardzo okej jest po prostu zainwestować w złoto

Najlepsze na rynku http://joannamroz.bugs3.com/2015/04/pora-na-tapety/ wejdź i sam się przekonaj.


Ostatnio zmieniony przez ernii dnia Wto Cze 30, 2015 5:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 73

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że inwestycja w nieruchomości może być bardziej opłacalna ale. 1. trzeba kupić dobrze np. mieszkanie 2. potem trzeba się zajmować wynajmem nie ma nic za darmo. Ja jestem na etapie szukania, często śledzę np tutaj http://www.akces.org.pl/mieszkania oferty w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ernii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nieruchomości i tak bym dalej polemizował bo przecież tutaj trzeba się chyba trochę na tym znać nie uważacie? W przypadku jak wyżej wymieniłem tej lokaty to tam tylko trzeba odpowiednią kwotę zanieść do banku i nic więcej jakoś tak nie robić przecież..Jeśli chodzi o mnie to sprawa się tak przedstawia, że chyba otworzę sobie lokatę nową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mekintosz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2015 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie zastanawiam się nad lokatą, ale nie wiem, z której oferty skorzystać... Co myślicie o tym http://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokaty , to dobra propozycja? Ktoś może ma u nich lokatę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 928

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JARTOM ma okazje inwestycyjne w całej Polsce - hale na sprzedaż i nie tylko, więc tak naprawdę wszystko jest kwestią zdobycia środków. Warszawa, Bydgoszcz - miasta nie mają znaczenia. W zasadzie wszędzie można trafić fajne okazje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bakOma
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś jest typowym laikiem i nie chcę się niczego nowego uczyć to najbezpieczniej mu będzie jak po prostu się zainteresuję tematem i oprocentowaniem lokat. To jest w miarę bezpieczne takie rozwiązanie dla każdego bo tutaj jest (co najważniejsze) pewny zysk i gwarantowany:) sam od tego zaczynałem i zawsze będę na to stawiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawlam
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 56

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zainteresowanie się naszą giełdą papierów wartościowych. Inwestycja w solidne spółki jest dość bezpieczna, a zyski przy tym lepsze, niż na lokacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: słubice

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam tego sposobu bo to jest dość ciężki temat dla takiego typowego laika. Jest o wiele więcej ciekawszych sposobów właśnie na to aby się zainteresować takim tematem jak inwestycja własnych środków. Najlepiej będzie się zainteresować jakimiś lokatami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grizi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz lokaty są śmiesznie niskie. Przede wszystkim lepiej jest zainwestować w złoto albo w srebro. W dość szybkim czasie można na tym zyskać i w dość szybkim czasie można podnieść procent swojego konta. Opłaca się to i przede wszystkim jest to bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vibama
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 9:11 pm    Temat postu: ,, Odpowiedz z cytatem

Nie jestem specjalistą ale jestem przekonany żeby inwestować coś pomiędzy lokatami a złotem a może jednak po prostu inwestować w nieruchomości - jak ziemia ? oczywiście dla laika najlepsze są inwestycje w lokaty ale procent mizerny ostatnio więc nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 4 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy