FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie kuchni.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Wto Cze 04, 2013 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie utrapieniem jest dobranie baterii do zlewozmywaka. Problem polega na tym, że zaprojektowałam umywalkę pod oknem i przy montażu zwykłej baterii nie można otworzyć okna. Może ktoś coś podpowie jakie baterie zamontować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ostatnim czasie przeprowadzałem remont swojej kuchni i początkowo zamierzałem wstawić meble na wymiar jednak zrezygnowałem ponieważ ceny okazały się bardzo wysokie.
W końcu zamówiłem meble w sklepie internetowym: http://www.najlepszemeble.pl/ - tam znalazłem dokładnie takie o jakie mi chodziło i nie mam nic do zarzucenia. Wszystko dokładnie wymierzyłem i prezentują się bardzo dobrze - idealnie pasują do całego nowoczesnego wystroju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mataxx
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 75

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozmawiamy już o meblach to w tym sklepie: Meble Kraków mają bardzo fajne - w nowoczesnym, designerskim stylu.
Zamawiałem u nich komplet mebli do salonu i jestem bardzo zadowolony. Świetnie wyglądają, w mojej subiektywnej opinii nawet lepiej niż na zdjęciach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirabela
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2013
Posty: 1

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już w zasadzie kończę remont kuchni. Pozostało mi dobranie do prostokątnego stołu w kolorze vintage czterech krzeseł. Co myślicie o pomyśle zakupienia drewnianych krzeseł z obiciami na siedzeniach i oparciach? Czy nie lepiej jest wybrać takie wykonane z samego drewna. Dopiero potem poszukać poduszek na krzesła pasujące kolorystycznie do zielono-brązowych kafelek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku remontu warto pomyśleć jakie i gdzie zamontować oświetlenie do kuchni, łazienki czy pokoi, ponieważ ważne jest wyciągnięcie kabli w odpowiednich miejscach. Ja nie pomyślałam o tym wcześniej i potem miałam bardzo dużo problemu z montażem niektórych kinkietów czy pasków ledowych do podświetlenia wnęk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubek13
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć także o dobrym zasilaniu w całej Kuchni. Wiadomo, że sprzętów w niej będzie używanych wiele,a prąd musi być odpowiednio doprowadzony:)

Jeżeli nie masz doświadczenia w temacie aranżowania i wyposażania kuchni, lepiej wynająć specjalistę:

http://www.threedom.com.pl/content.php?body=page&name=onas
_________________
Strona o projektach wnętrz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andre12345
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Maj 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiając się nad wyborem mebli kuchennych warto rozważyć różne opcje. Przede wszystkim to jaki styl będzie dominował w naszej kuchni. Nie ograniczajmy się tylko i wyłącznie do oglądania mebli z popularnych sieciówek. Ciekawe style znajdziecie na stronie http://drzwi-kik.pl/. Styl klasyczny, nowoczesny czy może prowansalski....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meble-Bogart.pl
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 52

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sung, jesteś tu jeszcze? Jak wyszedł remont kuchni? Jesteś zadowolony z efektów? Wrzuć zdjęcie, chętnie wszyscy je obejrzymy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 794

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój remont trwał niecały miesiąc, a robiliśmy we dwóch z kolegą. Co kilka dni, pomiędzy pracą. Ja zamawiałem meble do kuchni z Warszawy, głównie z powodu dobrych cen. No i są solidnie wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princeless
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 23
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja meble do jadalni kupiłam tutaj: www.azuko.pl. Mają naprawdę szeroką ofertę, począwszy od mebli stylizowanych, aż po indyjskie, czy rustykalne - wszystko w drewnie. Dodatki wybierałam sama - mam na myśli zawiasy, uchwyty i takie tam. Mebelki są prześliczne i naprawdę solidnie wykonane. Jestem przekonana, że przetrwają długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kari_donsion667
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 19

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 11:37 am    Temat postu: Białe meble są hitem Odpowiedz z cytatem

Proponuję wstawić białe meble kuchenne. Wyglądają naprawdę fajnie. Zobacz te http://muratordom.pl/kuchnia/projekty-i-aranzacje/kolorowa-kuchnia-zobacz-8-zdjec-aranzacji-kuchni-w-kolorze,123_11002.html?&photo=35628#gallery
http://muratordom.pl/kuchnia/projekty-i-aranzacje/nowoczesna-kuchnia-na-wysoki-polysk-zobacz-12-aranzacji-kuchni-z-blaskiem,123_10994.html?cat=59&photo=35556#gallery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol_557
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 27

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 10:39 am    Temat postu: Modna kuchnia czy klasyczna ? Odpowiedz z cytatem

Moda na kuchnie bardzo się zmieniła w ostatnich latach. Większość mebli kuchennych jest zabudowana, ma praktycznie zawsze takie same uchwyty do szafek i brak jest jakichkolwiek witryn. Zobacz te aranżacje http://muratordom.pl/galeria/kuchnie-na-wysoki-polysk-12-aranzacji/5891/35559/#main-big
a może warto jednak sprzeciwić się trendowi i stworzyć klimatyczną kuchnię, np. jak ta ? http://muratordom.pl/dzial-dedykowany/velux/kuchnia-i-lazienka-na-poddaszu-inspirujaca-aranzacja-poddasza-uzytkowego,557_10797.html?&photo=34868#gallery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cherycherylady
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sie 26, 2013 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najważniejsze jest to, żeby skompletować pełne wyposażenie kuchni, a później dobierać meble, aby można było sprzęty obudować. Koleżanka ma w kuchni zabudowaną zmywarkę i lodówkę i mi się to bardzo podoba. Tworzy się harmonia i porządek, jeszcze mebelki ma bardzo ładne, dla mnie super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
briana
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sie 27, 2013 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzuć okiem na szklane dekory. Smile Bardzo się sprawdzają w kuchni i wyglądają świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2013 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w kuchni mam bardzo ładne panele szklane. Zamówiłam je u szklarza w Wrocławiu. Efekt naprawdę piękny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Następny
Strona 2 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy