FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dentysta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BozDent87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pią Gru 30, 2022 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdalen.mitchell napisał:
Musiałabym iść do dentysty.


Polecam - stomatolog Płock - nie zawiedziesz się. Piękny uśmiech i przyjemna Pani Doktor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lang.brenda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że dentysta jest taki drogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Czw Sty 05, 2023 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu szukałam specjalisty który wykona dla mnie usunięcie zęba i dostałam namiar na https://www.poladent.pl/usuwanie-zebow-poznan. Zazwyczaj wizyta w gabinecie stomatolog jest trochę stresująca ale nie w tym miejscu. Zostałam potraktowana z niesamowitym przyjaznym nastawieniem a moje leczenie nie ograniczało się tylko do wykonania zabiegu a trwało aż do ustąpienia dolegliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 525

PostWysłany: Pon Sty 16, 2023 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście gabinetów stomatologicznych nie brakuje. Jednak takich oferujących kompleksowe usługi i opiekę już znacznie mniej. Ja korzystam z https://frankowski.pl/ . Jest to jedna z pierwszych klinik implantologicznych w Polsce, z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie odbudowy i tworzenia uśmiechu z wykorzystaniem implantów zębowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pią Sty 27, 2023 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wągrowcu jest http://gabinetzdrowezeby.pl/ - to genialny zespół fachowcow ktory nas przenosi w gabinet z poczuciem ze nic zlego sie nie stanie i nic nie zaboli. Zeby sa leczone zgodnie z planem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy słyszeliście już o takim miejscu, jak Maks Med w Łęcznej , ale jeśli jeszcze nie, to koniecznie powinniście sprawdzić sobie ich usługi. Dbają o swoich pacjentów, jak nikt inny i oferują najlepsze usługi. Leczenie zębów to u nich czysta przyjemność. Sprawdźcie, co oferują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 5:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was miał już wykonywane takie badanie jak tomografia komputerowa stomatologiczna ? Mój mąż chciałby się właśnie na nie zapisać tylko jeszcze rozgląda się za dobrą i sprawdzoną kliniką stomatologiczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schuppe.michale
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw Lut 23, 2023 4:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Ostatnio zaczął strasznie boleć mnie ząb i zdałam sobie sprawę z tego, że nie mogę dłużej ignorować tej dolegliwości. Z tego powodu poszukuję dobrego dentysty w Sosnowcu. Przypadkowo trafiłam na tę stronę: https://magdent.sosnowiec.pl/ Myślicie, że warto się tam wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Sob Lut 25, 2023 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój stomatolog poprosił mnie ostatnio o zdjęcie cbct - czy wiecie gdzie mogę takie zrobić?
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Sro Mar 01, 2023 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie stomatologi to ja wam powiem że od lat mam problem z zębami bo po leczeniu zaczeły mi wypadać, kruszyć sie i ogólnie masakra. Ostatnio czytałam tu https://dental4you.pl/uslugi/implanty-zebow/ o implantach zębowych i powoli zbieram się w sobie, żeby zrealizować to swoje marzenie o pięknym usmiechu. Czy ktoś z was mógłby mi podpowiedzieć jak wygląda cała procedura itd?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smitham.neha
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób zastanawia się, czym tak naprawdę jest martwy ząb? Taki rodzaj zęba pozbawiony jest żywej miazgi. Zęby martwe najczęściej powstają w wyniku różnego rodzaju patologicznych bodźców, które doprowadzają do obumarcia żywej tkanki zęba. Wiele więcej o martwym zębie znalazłam tutaj - https://www.orto-smile.pl/blog/na-czym-polega-wybielanie-martwego-zeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 5:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś z Was mieszka może w Grudziądzu lub okolicach ? Jeśli tak, to koniecznie łapcie namiar na klinikę https://maszewski.com/. Szeroka oferta zabiegowa, sympatryczny personel, mili i dokładni lekarze. Dodatkowo komfortowe warunki, bezbolesne leczenie i przystępne ceny ( koszty leczenia zawsze można rozłożyć na dogodne do spłaty raty).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Pon Mar 27, 2023 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, w jakim kierunku ruszyć z leczeniem własnego uzębienia? Moim zdaniem to na tyle ważne kwestie, że faktycznie warto podejść do tematu na poważnie. Zastanawiam się, czy na przykład leczenie kanałowe pod mikroskopem może być faktycznie tak skuteczne. Jakie macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Pon Mar 27, 2023 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam klinikę Flodental w Ząbkach. Mają tam świetnie wyposażone gabinety, a personel jest bardzo profesjonalny i przyjazny. Ostatnio korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z efektów. Wszystko wykonane zostało szybko i bezboleśnie. Polecam skorzystać z ich usług, a szczegóły znajdziecie stronie internetowej: www.flo-dental.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie stomatologi jednymi z specjalistów których śmiało mogę polecić są https://www.czupkallo.pl/. Jestem pewna że dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu otrzymacie nowy piękny uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy